Idealny prezent na Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka coraz bliżej, więc zapewne większość rodziców rozgląda się za upominkami dla swoich pociech. Mamy małą podpowiedź ;)

Etui na Dzień Dziecka

Etui na telefon zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent! Dzieci użytkują smartfony równie często, co dorośli, więc urządzenia są w takim samym stopniu narażone na uszkodzenia. Dlatego osłonka będzie świetnym wyborem dla Twojej pociechy. My oczywiście polecamy case ze specjalnej kolekcji na Dzień Dziecka!

etui na dzień dziecka - never grow up

10 dziecięcych wzorów

Seria składa się z 10 różnych nadruków, które zostały zaprojektowane specjalnie z okazji Dnia Dziecka. Pokrowce mają wesołą kolorystykę i ciekawe napisy, co kojarzy się ze wszystkimi pozytywami dziecięcego świata! Never grow up, YOLO, Cool Kid - to tylko część deseni, które znajdują się w naszej serii. Dodatkowo przypominamy, że case z naszego sklepu dostępne są na ponad 400 modeli urządzeń :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.70 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.