Inspirujące prezenty na Dzień Matki

26 maja jest szczególnym dniem. To własnie wtedy chcemy pokazać naszym mamom, jak bardzo je kochamy i szanujemy. Czasami ciężko to wyrazić słowami, więc poszukujemy prezentu, który będzie dodatkiem do ciepłych życzeń. Jednakże wybór podarunku wcale nie jest taki prosty i choć dedykowanych upominków na Dzień Matki jest mnóstwo, ciężko jest znaleźć ten wyjątkowy. Wychodząc naprzeciw problemowi, podpowiemy Wam, co można podarować mamie z okazji jej święta.

 

Sesja zdjęciowa

Każdy lubi wspominać mile spędzony czas, a zdjęcia są jednym z najlepszych "nośników przeszłości". Wzruszamy się, gdy przeglądamy fotografie z dzieciństwa, wycieczek czy spotkań ze znajomymi. Dlatego też, warto umówić się z fotografem i wybrać się z mamą na sesję zdjęciową w plenerze. Wspólna zabawa nie tylko poprawi Wasze relacje, ale dodatkowo zyskacie niepowtarzalną pamiątkę w postaci fotografii. Niestety, taka przyjemność nie kosztuje mało, ale warto choć raz zafundować sobie i mamie taką atrakcję.


Zjęcie: pixabay.com
 

Dzień w SPA

Aby oderwać mamę od codziennych obowiązków oraz zadbać o jej zdrowie, można zastanowić się nad voucherem do SPA. Rozluźniające masaże i kojące maseczki to prawdziwy relaks dla organizmu. Taka forma wypoczynku na pewno sprawi mamie wiele przyjemności. W ostatnim czasie równie popularne stały się różnego rodzaju warsztaty - kulinarne, plastyczne czy muzyczne. To także mile spędzony czas, który poprawia nastrój i przyniesi nowe doświadczenia.

Zdjęcie: pixabay.com

Etui na telefon

Jeśli szukasz ładnego i praktycznego prezentu, to polecamy naszą kolekcję etui na telefon: Dzień Matki. Taka ozdoba telefonu będzie codziennie przypominała mamie o jej wyjątkowości. W ofercie mamy pięć niepowtarzalnych oraz stylowych wzorów, które z pewnością przypadną do gustu. Pokrowce są wykonane z elastycznego i odpornego TPU, a nadruk nie ściera się i nie brudzi. Telefon mamy zyska zarówno ochronę przed uszkodzeniami, a także piękny i wyjątkowy design. 
Dodatkowo, jeżeli masz własne zdjęcie, możesz w naszym kreatorze zaprojektowac własne etui.Seans filmowy

Wyjście z mamą do kina na ulubioną komedię romantyczną lub film przygodowy będzie dobrze spędzonym czasem. Wybór seansu oczywiście zależy od gustu, ale na pewno oferta kinowa jest na tyle szeroka, że znajdzie się odpowiednia propozycja. A w drodze powrotnej, można jeszcze zaprosić mamę do kawiarni na ciastko lub lody. Być może nie skończy się to na jednorazowym wyjściu, a będzie początkiem rodzinnego rytuału? :)


Zdjęcie: wizaz.pl

Hand made

W przedszkolu dzieci zawsze robiły laurki na każdą okazję. Rodzice i dziadkowie przez lata gromadzili te upominkowe dział sztuki i z dumą pokazywali znajomym. Zatem, dlateczego nie przygotować prezentu własnoręcznie? W Internecie jest spora ilość poradników i instrukcji, z których można skorzystać. Bawełniane tulipany, podwieszane wazoniki i inne dekoracje domu - wystarczy odrobina inwencji twórczej, by zachwycić mamę.


Zdjęcie: ericadublin.com

Pomysłów na prezent jest wiele, ale ważniejsze od upominku jest coś innego. Mianowicie, jeśli składane życzenia będa z głębi serca, zastąpią mamie nawet najdroższe skarby świata. 26 maja jest dniem szczególnym, ale swoimi uczuciami powinno się dzielić każdego dnia :)

 

Zdjęcie z okładki: pixabay.com

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.