Ipaky - niezawodne bumpery premium!

Bumpery Ipaky cieszą się sporą popularnością. Specjalnie zaprojektowane dwie warstwy etui zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniem i minimalizują ryzyko poważnego uszkodzenia mechanicznego podczas upadku smartfona.

Wspaniała ochrona

Jakiś czas temu pojawiły się u nas bumpery premium od renomowanej firmy Ipaky. Czas napisać parę słów na temat tych flagowych futerałów, które świetnie chronią smartfon i dodatkowo nadają mu eleganckiego designu. Obudowy na telefon Ipaky składają się z dwóch warstw. Pierwsza powłoka to elastyczne i wytrzymałe TPU, które nie odkształca się, a także świetnie amortyzuje upadki urządzenia. Wszystko dzięki specjalnej budowie wnętrza bumpera - struktura pajęczej sieci skutecznie absorbuje część energii uderzenia. Case ma również precyzyjnie wycięte otwory na ważne komponenty smartfona. Drugą powłoką jest sztywna i odporna ramka z poliwęglanu, która wzmacnia obudowę i jednocześnie osłania ranty telefonu. Dodatkowe nakładki na przyciski boczne ułatwiają korzystanie z nich. Delikatnie dłuższe brzegi pokrowca chronią również wyświetlacz - case unosi telefon kilka milimetrów nad powierzchnią.

Premium znaczy więcej!

Etui Ipaky to niezawodna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi smartfona. Solidna konstrukcja gwarantuje, że case nie odkształci się i będzie służył przez bardzo długi czas. Ponadto bumper jest odporny na ścieranie i ma elegancki design podkreślający klasę premium. Również dzięki zastosowaniu delikatnej faktury na zewnątrz obudowy, leży ona doskonale w dłoni i nie wyślizguje się.

Decydując się na zakup bumpera Ipaky, trzeba liczyć się z tym, że obudowa nieznacznie pogrubi smartfon. Jednakże zostanie to wynagrodzone niepowtarzalnym, ekskluzywnym wyglądem, który z pewnością będzie się wyróżniał na tle zwykłych pokrowców. Ponadto plecki są bardzo lekkie. W naszym sklepie znajdziesz etui Ipaky na popularne modele smartfonów czterech producentów:

  1. Samsung;
  2. Apple;
  3. Huawei;
  4. Xiaomi.

Ipaky to ceniony producent etui premium, które wyróżniają się na światowym rynku skutecznością ochrony smartfonów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na te obudowy, a także inne markowe futerały, jak Verus, Spigen czy Ringke!

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (14)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.