Jak ładować słuchawki bezprzewodowe?

Ładowanie słuchawek bezprzewodowych nie jest skomplikowanym procesem, jednak gdy robimy to po raz pierwszy, możemy napotkać pewne trudności. Dlatego dziś prezentujemy krótką instrukcję ładowania słuchawek bezprzewodowych dla nowych użytkowników tego akcesorium.

Słuchawki bezprzewodowe - ładowanie za pomocą kabla microUSB

Większość słuchawek Bluetooth ma dołączony do zestawu kabel microUSB służący do ładowania. Aby rozpocząć proces ładowania należy:

słuchawki bezprzewodowe

1. podłączyć mniejszy wtyk kabla do złącza microUSB znajdującego się na prawej lub lewej słuchawce.

2. Podłączyć drugi koniec kabla do wtyku USB ładowarki sieciowej lub uruchomionego komputera.

Słuchawki bezprzewodowe AirPods - ładowanie za pomocą etui

airpods

Do ładowania słuchawek typu AidPods marki Apple służy dołączone do zestawu etui. Aby rozpocząć proces ładowania należy:

1. umieścić AirPods w etui, które umożliwia kilkukrotne naładowanie słuchawek do pełna. Etui do AirPods pełni funkcję powerbanka dla słuchawek i umożliwia ładowanie ich w drodze.

2. Do ładowania etui służy przewód Lightning. Aby naładować pokrowiec należy podłączyć przewód Lightning do złącza znajdującego się w etui. Następnie wystarczy podłączyć drugi koniec przewodu do portu USB lub ładowarki. Podczas ładowania etui, AirPods mogą, ale nie muszą znajdować się w środku.

ładowarka indukcyjna

3. Do słuchawek AirPods można również dokupić etui umożliwiające ładowanie indukcyjne. Proces zasilania nie będzie wtedy wymagał udziału kabli. Wystarczy położyć etui na ładowarce indukcyjnej i poczekać do jego pełnego naładowania.

słuchawki do telefonu sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.10 / 5.0 (2)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.