Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Jak ozdobić etui lakierami do paznokci? Poradnik DIY

W samodzielne ozdabianie przedmiotu wkłada się mnóstwo serca i pracy, dlatego efekt końcowy cieszy bardziej, niż kupiony gotowy produkt. Etui na telefon także może zyskać niepowtarzalny deseń i to w bardzo prosty sposób! Mamy nadzieję, że nasz krótki poradnik DIY uwolni w was kreatywność i zainspiruje do działania!

Etui malowane na wodzie - jak zrobić?

Nie trzeba mieć artystycznych umiejętności, by odmienić swój case w dzieło sztuki. Do ozdobienia pokrowca lakierami i wodą będziesz potrzebować kilku rzeczy:

  • 1. przezroczyste lub jednobarwne etui;
  • 2. szeroka miska;
  • 3. butelka wody w temperaturze pokojowej;
  • 4. kolorowe lakiery do paznokci;
  • 5. pędzelek;
  • 6. odrobinę fantazji ;)

Jeśli już masz wszystkie potrzebne akcesoria, zobacz na naszym filmiku instruktażowym, jak wszystko ze sobą “połączyć”. Efekt naprawdę może być zaskakujący! A na naszym kanale YT znajdziesz więcej inspirujących filmów :)

Dobierz odpowiednie etui

Pamiętaj, że nie wszystkie obudowy mogą dobrze się prezentować z lakierową ozdobą. Najlepiej wybrać przezroczyste etui, jak Full Body Slim lub Electro Jelly, które znajdziesz w naszym sklepie. Polecamy również jednokolorowe plecki z serii FLEXmat Case.

Spodobały ci się obudowy, jakie udało się nam stworzyć, ale jednak wolisz kupić case z gotowym nadrukiem? Zachęcamy zatem do sprawdzenia naszej marmurkowej kolekcji etui - wśród kilkunastu wzorów znajdziesz kilka bardzo podobnych do tych z filmiku DIY.

]Marmurkowe etui na telefonOcena: 4.10 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.