Jak wyłączyć autokorektę w Huawei?

Autokorekta to narzędzie, które podczas pisania automatycznie poprawia błędy na właściwą pisownię. Czasem zdarza się, że autokorekta źle odczytuje intencje użytkownika i zmienia poprawnie wpisane słowa na całkiem inne. Jeśli funkcja ta staje się zbyt uciążliwa, warto ją wyłączyć. Podpowiadamy jak to zrobić w telefonach  Huawei.

Instrukcja wyłączania autokorekty w Huawei

Aby wyłączyć autokorektę w smartfonach Huawei należy:

1. otworzyć “Ustawienia”,

2. przejść do “Ustawienia zaawansowane”,

3. wybrać “Język i wprowadzanie”,

4. wejść w “Korekta pisowni”,

5. wybrać “Wyłącz”.

Po skończonej operacji można wyjść z opcji ustawień i otworzyć np. aplikację sms. Podczas pisania wiadomości słowa nie będą już zmieniane.

Przydatne akcesoria na telefony Huawei

etui silikonowe, plastikowe i z klapką na Huawei

W sklepie etuo posiadamy liczne akcesoria ochronne na smartfony Huawei. Stylowe etui dostępne są w różnych formach, między innymi książkowej, skórzanej, drewnianej, silikonowej i z klapką. W ofercie znajduje się także duży wybór folii i szkieł ochronnych, a w dziale akcesoriów gsm wiele praktycznych i designerskich produktów dedykowanych smartfonom chińskiego producenta. 

sprawdź etui na telefony Huawei

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.