Jak zrobić etui na telefon z brokatem? Poradnik DIY

Marzysz o własnoręcznie ozdobionym etui na telefon, ale nie wiesz jak się za to zabrać? To nic trudnego! Zapraszamy do obejrzenia naszego poradnika DIY, z którego dowiesz się, jak zrobić brokatowy case!

Jak zrobić etui z brokatem?

Etui na telefon z brokatem można zrobić w kilkanaście minut i nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności. Do wykonania brokatowego case będziesz potrzebować:

  1. przezroczyste lub jednobarwne etui,
  2. sypki brokat dowolnym kolorze,
  3. klej w tubce do wyciskania;
  4. bezbarwny lakier,
  5. szczypta wyobraźni ;)

Zobacz nasz film instruktażowy, zainspiruj się i zrób własny case na telefon.
 

Wybierz odpowiednie etui do ozdobienia

Własnoręcznie wykonana ozdoba na etui z pewnością wyróżni cię w tłumie i zaskoczy wszystkich znajomych. Odmień swój smartfon!

Obudowy nadające się do własnoręcznego ozdabiania, znajdziesz w naszym sklepie. Do częściowego wzoru idealnie nadają się etui z kolekcji Full Body Slim, Electro Jelly oraz Ultra Slim. Jeśli jednak chcesz pokryć cały futerał brokatem, to polecamy FLEXmat Case. Życzymy udanej zabawy! ;)
 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Wybierz jedną z powyższych ocen.