Jak zrobić kolaż ze zdjęć w telefonie?

Dzięki kolażom możemy w efektowny sposób pokazać wiele wspomnień i emocji na jednym obrazie. Jak zrobić kolaż w telefonie? Prezentujemy cztery przydatne aplikacje.

PicCollage - #1 Photo Collage Editor & Card Maker (iOS, Android)

Program umożliwia kompleksową edycję zdjęć: wycinanie wybranych elementów, dodawanie tła i łączenie wielu fotografii w jedną, na kwadratowym szablonie. Dużym plusem jest możliwość dodawania dostępnych w aplikacji naklejek i ikon. Gotowymi projektami można od razu podzielić się na Facebooku, Twitterze lub Instagramie, albo zachować zdjęcia na telefonie.

PicCollage daje także dostęp do fotografii wykonanych i udostępnionych przez innych użytkowników, dzięki czemu można inspirować się ich twórczością podczas tworzenia własnych projektów. Program jest bezpłatny, do ściągnięcia za darmo ze Sklepu Play lub iTunes, ale za dodatkowe funkcje, takie jak zestawy naklejek, czy dodatkowe tła do kolaży, będziemy musieli dopłacić.

Twórca Kolaży - Kolaż Zdjęć & Edytor Zdjęć (Android)

Twórca kolaży

Twórca Kolaży to łatwa w użyciu aplikacja do łączenia i edycji zdjęć. Umożliwia tworzenie efektownych kolaży o różnych układach. By stworzyć projekt kolażu wystarczy wybrać kilka zdjęć, następnie układ, nałożyć filtry, naklejki, napisy i wybrane efekty. Program ma ponad sto różnych układów siatek i ramek do wyboru i daje możliwość połączenia aż 18 zdjęć.

Pixlr - Free Photo Editor (Android, iOS)

Pixlr

Program do tworzenia kolaży o bardzo dużych możliwościach. Pozwala na dodawanie filtrów, korekt, naklejek (niestety płatnych) oraz innych efektów. Dzięki aplikacji każde zdjęcie można ulepszyć, kadrując je, zmieniając jego nasycenie, oraz ostrość.  

UnFold (Android, iOS) - aplikacja do Instagrama

Unfold

Aplikacja uwielbiana przez blogerki i gwiazdy Instagrama. Umożliwia dodawanie do zdjęć efektownych napisów i ramek oraz tworzenie pięknych kolaży, dzięki którym udekorujemy nasze Insta Stories i profil na Instagramie. Program jest darmowy, za opłatą możemy jednak nabyć dodatkowe rozszerzenia (więcej szablonów).

etui na telefon sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.40 / 5.0 (28)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.