Jaki prezent dla miłośnika przyrody?

Miłośnicy przyrody to osoby wrażliwe na piękno i uroki otaczającego świata. Osoby te często spędzają dużo czasu na przechadzkach i odpoczynku na łonie natury. Prezent dla miłośnika przyrody powinien być zarówno estetyczny, jak i praktyczny. Przedstawiamy nasze propozycje upominków, wśród których znajdują się gadżety przydatne w plenerze oraz przedmioty do użytku domowego.

Etui na telefon z motywami przyrody

przyrodnicze etui na telefon botanic

Idealnym prezentem dla entuzjasty ekologii jest case z motywami fauny i flory. Na przykład etui z wyjątkowo gustownej i zharmonizowanej kolekcji botanic, przedstawiającej piękne elementy przyrody. W serii odnaleźć można takie grafiki jak: liść lipy, morski kwiat, bawełna, delikatne liście czy naparstnica.

przyrodnicze etui na telefon Icon eco style

Kolejnym przykładem kolekcji etui z motywami przyrody jest seria Icon eco style. Grafiki inspirowane naturą i ekologią dedykowane są wszystkim osobom kochającym trend eco. Wśród motywów wyróżnić można między innymi wzór think green, natura i morskie krople.

etui na telefon Wild Animals

Miłośnik przyrody na pewno ucieszy się, gdy otrzyma case z kolekcji Wild Animals z motywami dzikiej fauny w stylu graficznym i malarskim. Akwarelowe wizerunki drapieżnych zwierząt doskonale prezentują się na stonowanym, szaro-białym tle. Seria obejmuje pięć wzorów: etui z sową, niedźwiedziem, krukiem, wilkiem i myszołowem.

Obiektywy do telefonów

obiektywy do telefonów

Świetną propozycją upominku dla miłośnika przyrody, jest podarowanie mu zestawu obiektywów do telefonu. Obdarowana osoba będzie mogła wykonywać wspaniałe zdjęcia najzwyklejszym telefonem, nie musząc wydawać kroci na drogi sprzęt.

Dzięki obiektywom można łatwo uwiecznić interesujący obiekt (np. owada czy ptaka) wraz ze zbliżeniem na detale. Soczewki są niewielkie i zmieszczą się w kieszeni. Zestaw jest wygodny i praktyczny i uniezależnia od konieczności noszenia ciężkiego aparatu.

Power bank

power banki

Miłośnikom plenerowych wędrówek na pewno przydadzą się power banki. Podczas korzystania z nawigacji czy aplikacji przyrodniczych smartfon może szybko się rozładować. Power bank pełni funkcję przenośnej ładowarki, która jest wstanie naładować telefon w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych. Świetnie więc sprawdzi się podczas wędrówki po łące czy lesie.

Ozdobna roślina doniczkowa

ozdobna roślina doniczkowa prezent dla miłośnika przyrody

Dobrym pomysłem na prezent dla wielbiciela flory jest także ozdobna roślina doniczkowa. Nie tylko będzie ładnie prezentować się na parapecie, ale również przypominać o osobie, która ją podarowała. Bambus, aloes, orchidea czy kaktus to tylko niektóre propozycje. Wybór jest ogromny!

Atlas przyrodniczy

książki przyrodnicze prezent dla miłośnika przyrody

Album lub atlas przyrodniczy to być może niezbyt oryginalny, ale na pewno sprawdzony prezent, z którego ucieszy się każdy miłośnik fauny i flory. W księgarniach jest wiele interesujących pozycji z pięknymi fotografiami. Przed zakupem warto zapoznać się z opiniami i recenzjami na temat książek w internecie.

etui okazjonalne sprawdźakcesoria gsm sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (5)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.