Jaki prezent dla żołnierza?

Wybór oryginalnego prezentu dla żołnierza lub osoby zafascynowanej tematyką militarną to bardzo trudne zadanie. Szczególnie, gdy sami nie jesteśmy zainteresowani tą dziedziną. Najczęstsze propozycje upominków dla żołnierzy, jakie możemy zobaczyć w internecie to nieśmiertelniki i kubki. My postanowiliśmy podejść do tego tematu z większym zaangażowaniem i zaproponować bardziej oryginalne oraz praktyczne akcesoria.

Pancerne etui na telefon

Telefony żołnierzy oraz osób, które uprawiają survival są wyjątkowo narażone na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, upadki, zarysowania i otarcia. Wymagają więc szczególnej ochrony. Nic tak skutecznie nie zabezpiecza smartfona przed uszkodzeniami, jak pancerne etui.

etui Forcell Armor Case sprawdź

Oczywiście design futerału również ma ogromne znaczenie. Etui dla żołnierza oraz fana militariów powinno mieć stylową formę i być wykonane z solidnych materiałów, jak na przykład bumpery Forcell Armor Case. Futerały dostępne są między innymi na modele iPhone 7, iPhone 8 i Huawei P9 Lite.

pancerne etui Hybrid Fantastic wzór moro

Kolejnymi godnymi polecenia, pancernymi bumperami są pokrowce z serii Hybrid Fantastic. Obudowy wykonano z trzech tworzyw, co zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniami. Futerały doskonale amortyzują też ewentualne upadki smartfonów. Bumpery ozdobiono nietuzinkowymi nadrukami, wśród których odnaleźć można militarny wzór szare moro.

Etui z militarnym i patriotycznym nadrukiem

etui militarne sprawdź

Świetną propozycją akcesoriów dla żołnierza i fana militariów są również silikonowe pokrowce z motywami wojskowymi i patriotycznymi. Na przykład tematyczne etui z nowej kolekcji militarnej, w której odnaleźć można siedem nieszablonowych wzorów. Grafiki takie jak Army skull, Komandos, Soldier czy Moro Cadpat przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu wojskowemu.

etui patriotyczne sprawdź

Żołnierz na pewno doceni, gdy otrzyma w prezencie etui z patriotycznym nadrukiem. Symbole Narodowe i biało-czerwone barwy mają wyjątkowe znaczenie dla osób pełniących służbę w siłach zbrojnych, więc obdarowana osoba z pewnością uzna prezent za trafiony.

Solarny power bank

solarny power bank

Solarny Power bank to urządzenie pełniące funkcję przenośnej ładowarki, które jest w stanie naładować telefon w miejscach bez dostępu do gniazdek elektrycznych. Jest zasilany promieniami słonecznymi, odporny na wilgoć i posiada wbudowaną latarkę. Będzie więc świetnym prezentem dla survivalowca i żołnierza, którzy często musi radzić sobie w ekstremalnych i ciężkich warunkach.

Karta podarunkowa

karta podarunkowa sprawdź

W związku z tym, że żołnierze i fani militariów to specyficzna grupa osób i rzeczywiście ciężko trafić w ich gust, proponujemy jeszcze jedno bardzo dobre wyjście z sytuacji, czyli zakup karty podarunkowej w sklepie etuo. Dzięki tej formie upominku nie trzeba głowić się nad wyborem odpowiedniego akcesorium.

Obdarowana kartą osoba będzie miała możliwość wyboru dowolnego produktu ze sklepu, mieszczącego się w nominale vouchera. Do wyboru są bony o różnych wartościach, drukowane na wysokiej jakości papierze. Bon przesyłany jest dodatkowo w formie elektronicznej, w ciągu 24 godzin od jego zakupu. Voucher papierowy pakowany jest w elegancką kopertę.

etui na telefon Sprawdźakcesoria gsm sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.60 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.