Jakie drewniane etui na iPhone 7?

Drewniane futerały nadają smartfonom niezwykle eleganckiego wyglądu. Prezentują się luksusowo, a do tego zapewniają zaawansowaną ochronę przed uszkodzeniami. Akcesoria wykonane z drewna sprawiają, że czujemy bliskość natury. Prezentujemy najpiękniejsze drewniane etui na Apple iPhone 7.

Etui Wood Case

drewniany case z łapaczem snów

Etui z kolekcji Wood Case wykonane zostały z bardzo wytrzymałych i odpornych materiałów, dzięki czemu idealnie chronią urządzenia mobilne. Składają się z naturalnego drewna najwyższej jakości, gumy silikonowej chroniącej ranty i plastikowej płytki usztywniającej wnętrze. Mimo mocnej konstrukcji pokrowce nie pogrubiają znacząco smartfonów. Pancerne etui Wood Case są starannie wykończone oraz niezwykle przyjemne w dotyku.

Case z drewna na iPhone 7

zestawienie drewnianych etui na iphone 7

Drewniane etui Wood Case są idealnie dopasowane do smartfonów iPhone 7. Posiadają niezbędne wycięcia na komponenty i złącza urządzeń, takie jak aparat czy wejścia audio oraz specjalne nakładki na przyciski boczne. Pokrowce nie mają wycięć na głośnik, co jednak nie zaburza odbioru sygnałów dźwiękowych i muzyki. Na iPhone 7 dostępne są pokrowce wykonane z różnych gatunków drewna, takich jak dąb, orzech amerykański, limba, imbuia i bocote. Dużą popularnością cieszą się etui z geometrycznymi wzorami, np. z jeleniem, wilkiem, łapaczem snów czy motywami azteckimi. Grawery są precyzyjnie wykonane i unikatowe. W ofercie są także pokrowce gładkie, zdobione jedynie wzorami natury, czyli słojami. Każdy case jest wyjątkowy ze względu na to, że został wykonany z innego fragmentu drewna. Na wszystkich futerałach z serii Wood Case znajduje się sygnatura marki etuo.

Dlaczego warto chronić iPhone 7?

folio-szkło 3mk

Używane smartfony Apple cieszą się ogromną popularnością na rynku wtórnym i w przeciwieństwie do konkurencji bardzo wolno tracą na wartości. Dbając o dobry stan wizualny swojego iPhone’a 7 zwiększa się szansę na jego późniejszą odsprzedaż w najlepszej cenie. Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę jest wygląd zewnętrzny urządzenia, czyli stan obudowy i ekranu. Obudowę skutecznie ochroni pancerne etui Wood Case, natomiast w przypadku zabezpieczenia ekranu Iphone’a poleca się elastyczne, niezwykle wytrzymałe folio-szkło.

sprawdź drewniane etui

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.60 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.