Jakie etui dla przyjaciółek?

Przyjaźń to prawdziwy skarb. Najlepsze przyjaciółki zawsze mogą na siebie liczyć, pomagać sobie w trudnych momentach i miło spędzać ze sobą czas. Przedstawiamy modne case’y, które idealnie podkreślą więź prawdziwych BFF.

Wyjątkowe case’y dla przyjaciółek

etui dla przyjaciółek

Nasza pierwsza propozycja to silikonowe case’y zaprojektowane specjalnie dla przyjaciółek, które chciałyby przypieczętować swoją wyjątkową przyjaźń. Na pokrowcach znajdują się nadruki z połówkami geometrycznego serca. Gdy zbliży się do siebie dwa futerały, wzór serca układa się w jedną całość. Na pleckach zostały umieszczone napisy “best friends”. Całość utrzymana jest w pastelowej kolorystyce.

Etui przypomina na co dzień o bliskiej osobie, a podczas spotkania tworzy piękny wzór serca symbolizujący przyjaźń i jedność. Pokrowiec z połówką serca to świetny prezent, z którego na pewno ucieszy się Twoja BFF!

Zaprojektuj przyjacielskie etui

kreator etui

Jeśli macie własne pomysły na przyjacielskie case’y, zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora etui! Dzięki narzędziu stworzycie wymarzone pokrowce, które podkreślą Waszą więź. Aplikacja daje duże możliwości, a do stworzenia projektu wystarczy obrazek, skan, lub zdjęcie.

Możecie na przykład stworzyć futerał z Waszym wspólnym selfie, kreskówkowymi podobiznami czy wybranym napisem. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją korzystania z kreatora.

Powyższe propozycje to etui wykonane z wysokiej jakości, elastycznego materiału TPU. Plecki zapobiegają powstawaniu zarysowań, trwałych zabrudzeń i otarć. Ponadto amortyzują upadki urządzeń.

Pokrowce idealnie dopasowują się do konkretnych modeli telefonów i posiadają wycięcia na komponenty i złącza urządzeń, takie jak aparat, głośnik i wejścia audio. Nadruki na pleckach są trwałe, odporne na ścieranie i objęte naszą gwarancją.

etui na telefon sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.90 / 5.0 (19)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.