Jakie etui do złotego telefonu?

Telefony w kolorowych obudowach stały się bardzo popularne wśród użytkowników smartfonów. Klienci coraz częściej rezygnują z bezpiecznych odcieni, takich jak czerń. Prym zdecydowanie wiedzie kolor złoty, który opanował już połowę rynku. Prezentujemy etui idealnie komponujące się z urządzeniami w wersji klasycznego, jak i różowego złota.

Transparentne case’y

transparentne etui na złoty telefon ultra slim

Połyskujące smartfony w złotych obudowach prezentują się tak luksusowo i nadzwyczajnie, że wiele osób nie chce ich zakrywać futerałem. Z drugiej strony obudowa telefonu bez ochronnego etui szybko ulega się zarysowaniom i zabrudzeniom, które brzydko wyglądają i obniżają wartość smartfona.

Idealnym rozwiązaniem są transparentne, silikonowe pokrowce, które nie wpływają negatywnie na wygląd urządzeń, a świetnie chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Przykładem etui, które spełniają powyższe kryteria są niezwykle cienkie, a jednocześnie odporne pokrowce z kolekcji Ultra Slim, wykonane z elastycznego materiału TPU. Plecki mają gładką powierzchnię i zachowują oryginalny wygląd smartfona. Złoty telefon w obudowie z serii Ultra Slim prezentuje się tak dobrze jak bez pokrowca, a ma zapewnioną ochronę przed otarciami, zarysowaniami i trwałymi zabrudzeniami.

Doskonałymi akcesoriami ochronnymi na złote smartfony są także etui marki Benks. Na przykład posiadacze smartfonów iPhone 7 i 7 Plus oraz iPhone 8 i 8 Plus mogą dobrać przezroczyste etui z delikatnym zabarwieniem w kolorze gold lub rose gold. Silikonowe pokrowce Benks świetnie zabezpieczają urządzenia przed uszodzeniami, matowieniem i zabrudzeniem oraz podkreślają stylowy design smartfonów.

silikonowe, transparentne etui na złoty telefon ringke i benks

Kolejnym przykładem transparentnych etui, które świetnie chronią urządzenia mobilne i nie wpływają negatywnie na ich wygląd są silikonowe pokrowce Ringke. Są to błyszczące case’y o fakturze o przypominającej diamenty, które doskonale komponują się ze szlachetnym kolorem złota smartfonów. Użytkownicy telefonów LG G6, Samsung Galaxy S8, iPhone 7 i iPhone 8 mogą zaopatrzyć swoje urządzenia w oryginalne, transparentne plecki, które nadają niezwykłego charakteru smartfonom. 

Etui ze złotym, płynnym brokatem

brokatowe etui na złoty telefon

Osoby, które jeszcze bardziej chciałyby podkreślić wyjątkowy kolor swojego smartfona, mogą zdecydować się na bardzo modne, brokatowe etui na telefon. W kolekcji Forcell Liquid Sand znajduje się szeroki wybór etui z płynem i złotym brokatem, które doskonale będą prezentować się obudowie smartfona w najszlachetniejszej z barw.

Wnętrze case’a wykonane zostało z niezwykle wytrzymałej plastikowej płytki, natomiast ranty i plecki z odpornego i trwałego silikonu. Dzięki odpowiedniej konstrukcji etui nie pęka i płyn nie wydostaje się ze środka. Co prawda case może nieznacznie powiększać optycznie smartfona, jednak nie wpływa to niekorzystnie na jego wygląd.

Pokrowiec nie zasłoni całkowicie pięknej obudowy telefonu, ponieważ etui jest przezroczyste. Pod wpływem ruchu drobinki brokatu poruszają się i odsłaniają poszczególne części obudowy urządzenia.

Pancerne etui do smartfonów w wersji Gold

pancerne etui na złoty telefon verus

Osobom, którym szczególnie zależy na dobrej ochronie smartfona polecamy bardzo wytrzymałe, pancerne etui. Idealnymi pokrowcami dla użytkowników smartfonów iPhone 7 i iPhone 8 w złotym kolorze są etui marki Verus. Pokrowce składają się z dwóch wytrzymałych warstw wykonanych z TPU oraz plastiku.

Eleganckie bumpery są idealnie dopasowane kolorystycznie do konkretnych modeli telefonów iPhone. Co ważne pokrowce nie zasłaniają charakterystycznego logo marki. Ponadto etui posiadają wygodną nóżkę, która sprawdza się podczas oglądania filmów i korzystania z aplikacji.

pancerne etui na telefon w złotym kolorze verus

Można również zdecydować się na etui pancerne, które jest zupełnie przezroczyste. Na przykład posiadacze złotych wersji modeli smartfonów Samsung Galaxy Note 8, Sony Xperia Z5, czy Huawei P10 mogą wyposażyć swoje urządzenia w pancerne i bezbarwne etui marki Ringke.

Pokrowce te wykonane zostały z odpornego TPU i trwałego poliwęglanu. Etui pozwala zachować oryginalny wygląd smartfona, doskonale chroni, a na dodatek zapobiega osadzaniu się kurzu i innym zabrudzeniom.

Wszystkie powyższe propozycje to etui idealnie dopasowane do konkretnych modeli urządzeń, posiadające niezbędne wycięcia na złącza i komponenty smartfonów, takie jak aparat, głośnik i wejścia audio. Delikatnie wystające ranty chronią dodatkowo wyświetlacze smartfonów przed bezpośrednim kontaktem z podłożem.

Aby zapewnić smartfonowi kompletną ochronę warto zaopatrzyć się również w folię ochronną, szkło hartowane lub folio-szkło chroniące ekran.

sprawdź etui liquid sandsprawdź etui ultra slim

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (1)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.