Jakie etui na HTC U11 Life i U11 Plus?

Wprowadzone na rynek przez firmę HTC modele U11 life i U11 Plus nawiązują stylem i możliwościami do flagowca HTC U11. U11+ to udoskonalona wersja poprzednika, natomiast model U11 Life plasuje się nieco niżej. Dziś prezentujemy etui na modele HTC U11 Life i U11 Plus dostępne w naszym sklepie.

Jednokolorowe etui Flexmat Case

jednokolorowe matowe etui flexmat case

Etui z serii Flexmat Case polecamy tym posiadaczom HTC U11 Life i U11 Plus, którzy cenią klasykę i jednocześnie chcieliby zapewnić swoim smartfonom dobrą ochronę przed uszkodzeniami. Pokrowce dostępne są w stonowanych i gustownych kolorach, które nie blakną i nie ścierają się. Etui z serii Flexmat Case są matowe, dzięki czemu nie widać na nich tłustych śladów i zabrudzeń. Dodatkowo futerały nie wyślizgują się z rąk.

Kolorowe plecki z nadrukami Foto Case

elastyczne etui z nadrukami foto case

Seria Foto Case  to etui z nieszablonowymi i ciekawymi zdjęciami, które świetnie prezentują się na obudowach smartfonów HTC. Wybór nadruków jest ogromny. W kolekcji nie brakuje motywów zwierząt, krajobrazów, kwiatów, kulinariów, a nawet motoryzacji. Niektóre fotografie są humorystyczne, inne efektowne, a jeszcze inne po prostu urocze. Pokrowce z kolekcji Foto Case wyglądają stylowo, a do tego świetnie chronią telefon.

Futerały z grafikami Fantastic Case

elastyczne etui z nadrukami fantastic case

Kolekcja Fantastic Case to bogactwo deseni i grafik zachwycających jakością wykonania i różnorodnością. Wśród wzorów znajdują się między innymi motywy geometryczne, kwiatowe, folklorystyczne i przedstawiające najróżniejsze mozaiki. Pokrowce są idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów z rodziny HTC U i doskonale chronią je przed otarciami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Etui na HTC U11 Life i U11 Plus z własnym nadrukiem

pokrowce z własnym nadrukiem

Smartfony HTC zdecydowanie zasługują na najlepszą i spersonalizowaną obudowę. Osoby, które chciałyby zaprojektować case na swój telefon samodzielnie, mogą skorzystać z kreatora etui. Aplikacja jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze. Za pomocą narzędzia można na przykład stworzyć projekt pokrowca z ulubionym aktorem czy piosenkarzem, lub z wizerunkiem bliskiej osoby czy swoim zwierzakiem. Wystarczy dobrej jakości plik graficzny i odrobina fantazji.

Wszystkie powyższe propozycje to etui wykonane z wysokiej jakości materiału TPU. Pokrowce są elastyczne i idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów HTC. Zapobiegają powstawaniu zarysowań i chronią smartfony HTC U11 Life i HTC U11+ przed uszkodzeniami oraz łagodzą skutki upadków urządzeń. Nieznacznie wystające ranty zabezpieczają dodatkowo ekrany smartfonów. Etui posiadają wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i komponenty urządzeń. Nie ma więc konieczności wyjmowania telefonów z pokrowców podczas chęci skorzystania z aparatu, głośnika czy wejścia audio. Nadruki na pokrowcach nie ścierają się i objęte są gwarancją.

szeroki wybór etui na telefon HTC U11 Lifeszeroki wybór etui na telefon HTC U11 Plus

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.70 / 5.0 (9)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.