Jakie etui na telefon dla chłopca?

Spośród szerokiej gamy pokrowców dostępnych na rynku trudno zdecydować się na jeden konkretny wzór. Szczególnie, gdy pokrowiec ma być prezentem dla bliskiej osoby. W dzisiejszym wpisie prezentujemy case’y, które doskonale sprawdzą się jako upominek dla chłopców.

Dla najmłodszych

silikonowe etui na telefon seria zwierzęta

Dla najmłodszych chłopców polecamy odporne na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia, silikonowe etui. W naszych  tematycznych kolekcjach etui nie brakuje zabawnych wzorów, które z pewnością przypadną do gustu małym rozrabiakom. Na przykład w żartobliwej kolekcji zwierzęta bestsellerami są case ze śmiesznym niedźwiadkiem pokazującym język oraz etui żyrafą z zabawną miną. Hitem jest także cała rysunkowa kolekcja etui funny cats, prezentująca przygodny komicznego, lekko niezdarnego kota.

silikonowe etui na telefon z kotami

Fajne etui dla chłopców można odnaleźć również w obszernej serii pokrowców ze zdjęciami Foto Case. Wybór wzorów jest tak duży, że z pewnością każdy znajdzie pokrowiec dla swojej pociechy.

silikonowe etui na telefon z nadrukami

Dzieciom szczególnie aktywnym, które poddają swoje telefony licznym próbom wytrzymałości, warto kupić etui wyjątkowo odporne na wstrząsy i pęknięcia. Do takich należą między innymi pancerne bumpery Aluminium Fantastic. Oprócz tego, że charakteryzują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, zdobione są oryginalnymi grafikami.

etui aluminium fantastic

Dla nieco starszych

silikonowe etui z dzikimi zwierzętami

Dla nieco starszych chłopaków i nastolatków polecamy pokrowce z serii Wild Animals  z motywami dzikich zwierząt. Grafiki utrzymane są w biało-szarej kolorystyce i prezentują się gustownie oraz tajemniczo. Nasza druga propozycja to linia Geometric Animals z serii Icon. Są to nowoczesne, modne pokrowce z wypukłym nadrukiem i transparentnymi brzegami. Więcej propozycji etui dla starszych chłopaków znajduje się w artykule: Jakie etui dla chłopaka?

geometryczne etui na telefon

Zaprojektuj etui dla chłopca

zaprojektuj etui dla chłopca

Jeśli spośród naszych propozycji etui nie znalazłeś/aś takiego, który mógłby przypaść do gustu Twojemu dziecku, nic nie szkodzi! Możesz zaprojektować własne etui dla chłopca z jego ulubionym bohaterem z bajki, filmu lub gry. Do stworzenia projektu wystarczy jedynie dobrej jakości plik graficzny (obrazek, skan lub zdjęcie) i nasza aplikacja - kreator etui. Zachęcamy do zapoznania się z naszą instrukcją, która pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości na temat korzystania z kreatora.

etui na telefon sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.70 / 5.0 (24)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.