Jakie etui na telefon dla dziecka?

Chcesz sprawić radość swojemu dziecku? Daj mu modny gadżet, który odmieni wygląd jego smartfona. Etui na telefon z uroczymi wzorami to nadchodzący hit sezonu. Jaki pokrowiec będzie najlepszy dla Twojej pociechy? Oto kilka naszych propozycji.

Etui z modnymi nadrukami

kolorowe etui na telefon dla dziecka

Dobry case powinien chronić telefon Twojego dziecka i nie sprawiać problemów podczas czyszczenia. Do tego łączyć w sobie funkcjonalność i oryginalny design. Nasza propozycja to silikonowe etui z kolekcji forever young z uroczymi zwierzątkami i kolorowymi wzorami. Mamy również coś dla miłośników biało-czarnych misiów! Seria panda z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Polecamy także etui z kolekcji koty oraz królik cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Dla super aktywnych

pancerne etui Hybrid Fantastic z kolorowymi wzorami

Dziecięcy telefon często narażony jest na zabrudzenia i zarysowania oraz poddawany jest licznym próbom wytrzymałości. Jeśli Twoje dziecko jest bardzo aktywne, zadbaj o szczególną ochronę jego telefonu. Wybierz niezawodne etui z kolekcji Hybrid Fantastic, które zamortyzuje ewentualny upadek smartfona Twojej pociechy na placu zabaw czy boisku. Do wyboru jest aż 150 unikalnych grafik, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaprojektujcie razem własne etui

etui na telefon z własnym wzorem

Twoje dziecko jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen? A może wiernym fanem koszykówki? Nasz kreator etui pozwoli Wam stworzyć unikalny projekt. Wystarczy dodać do aplikacji plik graficzny oraz dopasować odpowiednie parametry według instrukcji. To świetna i kreatywna zabawa, która pozwoli Wam uzyskać jedyny w swoim rodzaju case.

To oczywiście tylko niektóre propozycje. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty naszych etui, oraz folii i szkieł hartowanych na etuo.

zaprojektuj etui

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (3)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.