Jakie etui na telefon dla patrioty?

Etui na telefon w polskich barwach i z narodowymi symbolami to świetny gadżet dla każdego patrioty. Wytrzymały, silikonowy pokrowiec nie tylko świetnie ochroni telefon, ale także podkreśli dumę z pochodzenia jego posiadacza. Przedstawiamy zestawienie najpiękniejszych, patriotycznych etui dostępnych w naszym sklepie.

Etui z kolekcji Flaga Polski

etui na telefon z flagą polski

Biało-czerwona flaga to jeden z najważniejszych symboli Rzeczypospolitej Polskiej. Od 2004 roku, drugiego maja obchodzone jest w kraju święto polskiej flagi. Z tej okazji stworzyliśmy specjalną kolekcję etui, w której znajduje się pięć wyjątkowych wzorów.

Spośród nadruków w kolekcji, wyjątkowo oryginalnym designem wyróżniają się grafiki biało-czerwone serce i I love Poland. Wzory są szczególne, ponieważ w sposób niezwykle wysublimowany manifestują miłość do Ojczyzny. W serii znajdują się też pokrowce z motywem biało-czerwonej flagi, zachowane w bardziej klasycznym stylu.

Seria etui Flaga Polski to idealna propozycja dla osób, które chcą podkreślić dumę z barw narodowych. Futerał z flagą to świetny prezent dla miłośnika historii, żołnierza, kibica czy polskiego emigranta. Minimalizm i stonowana elegancja znajdują odbicie w designie całej kolekcji.

Pokrowce z serii patriotycznej

patriotyczne etui na telefon

W ofercie posiadamy jeszcze jedną kolekcję dedykowaną patriotom, w której odnaleźć można etui z bogactwem różnorodnych deseni, barw i wzorów. Na pleckach znajdują się najważniejsze symbole narodowe i motywy. Bestsellery kolekcji to na przykład etui Orzeł Biały, Biało-Czerwoni, Polska Walcząca czy Żołnierze Wyklęci.

Patriotyczny futerał nie tylko świetnie prezentuje się na obudowie smartfona, ale także chroni go przed uszkodzeniami. Idealnie dopasowuje się do smartfona i posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i komponenty telefonu, takie jak aparat, głośnik i wejścia audio.

Zaprojektuj patriotyczne etui

zaprojektuj patriotyczne etui

Osoby, które mają własną wizję patriotycznego etui i same doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać prawdziwy, polski futerał, mogą skorzystać z naszego  kreatora etui. Wystarczy wgrać dobrej jakości plik graficzny (obraz, skan lub zdjęcie) i zabrać się za tworzenie projektu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową instrukcją korzystania z kreatora.

etui patriotyczne sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.90 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.