Jakie etui pancerne na Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite to budżetowy smartfon, który zaskakuje możliwościami i bogatym wyposażeniem. Urządzenie jest bardzo eleganckie i stylowe. Grubość obudowy telefonu wynosi zaledwie 7,2 mm, a szerokość ramek wokół ekranu jedynie 2 mm. Aby ochronić ergonomiczną konstrukcję smartfona przed uszkodzeniami warto wyposażyć urządzenie w wytrzymałe etui. Przedstawiamy dostępne w naszym sklepie pancerne pokrowce na Huawei P9 Lite.

Armor Case

pancerne etui z serii armor case

Armor Case to pancerne etui, którego wewnętrzna warstwa składa się z wstrząsoodpornej i grubej gumy, a zewnętrzna z wytrzymałego plastiku. Pokrowiec posiada boczne wyprofilowania, które dodatkowo zabezpieczają ranty urządzenia oraz sprawiają, że case nie wyślizguje się z rąk. Etui posiada wszystkie niezbędne wycięcia na komponenty i złącza telefonu, takie jak aparat, głośnik i wejścia audio. Dzięki nakładkom na przyciski boczne, możliwe jest korzystanie z urządzenia Huawei P9 Lite bez wyciągania smartfona z futerału. Dodatkowym atutem bumpera jest składana nóżka, która umożliwia wygodne oglądanie filmów i korzystanie z wielu aplikacji.

Panzer Moto Case

pancerne etui z serii panzer moto case

Etui z serii  Panzer Moto Case  to połączenie funkcjonalności, nowoczesności i dobrego stylu. Pokrowiec wykonano z najwyższej jakości materiałów - elastycznego TPU oraz twardego plastiku imitującego szczotkowany metal. Bumper zapewnia idealną ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi: zarysowaniami, otarciami, pęknięciami oraz zabrudzeniami. Pokrowiec posiada wszystkie niezbędne wycięcia na złącza i komponenty urządzeń. Etui z serii Panzer Moto Case dostępne są w ciekawych kolorach, dzięki którym smartfony Huawei P9 Lite nabiorą designerskiego wyglądu.

Spigen Liquid Crystal

Spigen Liquid Crystal  to etui z zastosowaną technologią Poduszki Powietrznej, wykonane z wytrzymałego i elastycznego TPU. Powłoka uretanowa sprawia, że pokrowiec nie żółknie i nie plami się. Mimo wysokiej odporności na uszkodzenia, akcesorium jest cienkie i nie powiększa znacząco urządzenia. Etui jest idealnie dopasowane do telefonu Huawei P9 Lite i umożliwia wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji smartfona, bez konieczności wyciągania go z futerału.

Ochrona ekranu Huawei P9 Lite

folio-szkło i szkło hartowane

W smartfonach Huawei P9 Lite ekran zajmuje aż 76,4% powierzchni urządzenia. W związku z tym część ta narażona jest na liczne uszkodzenia. Warto zabezpieczyć wyświetlacz smartfona za pomocą folii ochronnej lub szkła hartowanego. Można również wyposażyć telefon w najnowszej generacje folio-szkło, tzw. Flexible glass. Folio-szkło to bardzo skuteczne akcesorium chroniące ekran przed stłuczeniami i zarysowaniami. Produkt jest elastyczny, giętki i przy upadku nie rozbija się na wiele ostrych kawałków.

Sprawdź pancerne etui na Huawei P9 Lite

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 5.00 / 5.0 (5)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.