Jakie gadżety na powrót do szkoły?

Wakacje mijają, a nowy rok szkolny zbliża się nieubłaganie. Wraz z nim nadchodzą nowe obowiązki i stres, więc warto odrobinę umilić dzieciom i nastolatkom powrót do szkolnej rzeczywistości. Młodzi kochają nowoczesne technologie, dlatego świetnie sprawdzą się drobne upominki w postaci gadżetów do smartfonów i tabletów.

Fajne etui na telefon z nadrukiem

silikonowe etui na telefon z nadrukiem

Modne etui na telefon z pewnością poprawi humor zarówno młodszym jak i starszym uczniom. Case z ciekawym nadrukiem to świetny sposób na spersonalizowanie smartfona i wyróżnienie go z tłumu. Futerał skutecznie zabezpieczy telefon, który w szkole poddawany jest licznym próbom wytrzymałości.

Wśród nastolatków i najmłodszych największym powodzeniem cieszą się silikonowe plecki oraz hybrydowe bumpery osłaniające jedynie tył urządzeń. Taka forma pokrowca jest niezwykle wygodna, ponieważ pozostawia ekran smartfona cały czas na widoku. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru dowolnego wzoru. Do etui osłaniającego jedynie tył urządzenia, warto dokupić dobrej jakości folię lub szkło chroniące ekran.

Jeśli nie znamy do końca zainteresowań i gustu naszej pociechy, lepiej pozostawić wybór pokrowca dziecku. Jeżeli bardzo zależy nam na zrobieniu mu niespodzianki, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup karty podarunkowej.

Selfie Stick

selfie stick

Szkoła służy nie tylko rozwojowi naukowemu i zdobywaniu wiedzy, ale jest także miejscem spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. Jednym z ulubionych zajęć młodzieży jest robienie zdjęć. Idealnym prezentem na dobry początek roku szkolnego, może zatem okazać się kijek do selfie.

Podstawową funkcją kijka jest umożliwienie wykonywania zdjęć w taki sposób, by w kadrze zmieściło się więcej niż jedynie sama twarz robiącego ujęcie. Dzięki  selfie stickowi Twoje dziecko będzie mogło wykonywać wysokiej jakości zdjęcia grupowe, które staną się świetną pamiątką na lata.

Pojemny Power Bank

power banki sprawdź

Nowoczesne smartfony posiadają mnóstwo przydatnych funkcji i nowoczesnych udogodnień. Niestety te wszystkie dodatkowe możliwości prowadzą do szybszego wyczerpywania się w baterii w telefonie. W związku z tym, konieczność nagłego podładowania smartfona pojawia dużo częściej i zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie.

Ładowanie smartfona podczas lekcji jest często negatywnie odbierane przez nauczycieli, dlatego niezwykle użytecznym gadżetem dla dziecka i nastolatka może okazać się solidny Power Bank. Power Bank to przenośne urządzenie to magazynowania energii, które umożliwia naładowanie telefonu w plecaku i bez konieczności podłączania go do prądu.

Głośnik bluetooth

Głośnik bluetooth

Głośnik bluetooth to praktyczny, a jednocześnie designerski gadżet, który umożliwia odtwarzanie muzyki z telefonu w dowolnym miejscu. Urządzenie doskonale sprawdza się z dala od źródeł stałego zasilania i z pewnością uprzyjemni uczniom czas na dłuższych przerwach.

Jakość dźwięku z przenośnego głośnika jest dużo lepsza niż z wbudowanych przetworników smartfona. Aby słuchać własnej muzyki lub stacji radiowej z głośnika, wystarczy sparować akcesorium z telefonem poprzez Bluetooth.

etui na telefon sprawdźakcesoria gsm sprawdź

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.30 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.