Karta Biedronki w telefonie – jak założyć?

Karta lojalnościowa Moja Biedronka pozwala oszczędzać na codziennych zakupach. Zamiast nosić ją w swoim portfelu lub przy kluczach teraz możesz założyć kartę Biedronki w telefonie. Oprócz wygodnego skanowania posiadacze aplikacji Biedronka zyskują szereg innych udogodnień, które zachęcają do założenia karty Biedronki w smartfonie. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak to zrobić.

Karta Biedronki w telefonie – właściwości

1. Karta Biedronki w telefonie – jak założyć?

Fizyczna karta Moja Biedronka zapewnia swojemu właścicielowi różnego rodzaju rabaty i oszczędności związane z zakupami w tym sklepie. Jednak karta Biedronki w telefonie gwarantuje także dodatkowe korzyści.

•Wybierasz sklep Biedronki, w którym najczęściej robisz zakupy, żeby korzystać z lepiej dopasowanej oferty promocyjnej. Możesz także sprawdzać dostępność swoich ulubionych produktów w tej lokalizacji.

•W zakładkach „Wybrane dla Ciebie z gazetki” i „Tylko dla Ciebie” każdego dnia zyskujesz spersonalizowane oferty wybrane na podstawie Twoich preferencji zakupowych.

•Aplikacja zawiera także shakeomat – kiedy potrząśniesz telefonem, możesz skorzystać z promocji dnia.

•Masz szybki i łatwy dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych, przeglądając je na swoim smartfonie.

•Otrzymujesz dostęp do historii rachunków, na której podstawie możesz również korzystać z prawa do reklamacji. Nie musisz zachowywać paragonów.

•Dając aplikacji uprawnienia do aparatu w telefonie, możesz skanować ceny produktów w sklepie.

•Aplikacja daje możliwość płacenia za zakupy BLIK-iem bez kodu.

Aplikacja Biedronka z aktywowaną wirtualną kartą łączy obecne konto użytkownika programu lojalnościowego Moja Biedronka z kontem w aplikacji. W rezultacie nie musisz zabierać ze sobą portfela, gdy kartę Biedronki i aplikację bankową masz dostępne w swoim telefonie. Jeśli chcesz, nadal możesz korzystać z fizycznej, plastikowej karty – gwarantuje Ci ona dostęp do tych samych promocji.

Zakładanie karty Biedronki w telefonie – instrukcja

Klienci sklepów Biedronka mają możliwość rejestracji fizycznej karty Moja Biedronka w wersji wirtualnej. Dzięki temu mogą skanować kartę przy każdej kasie (także samoobsługowej), bez konieczności podawania swojego numeru telefonu. Aby założyć kartę, stosuj się do poniższych kroków:

1. Pobierz aplikację Biedronka ze Sklepu Play lub App Store.

2. Po instalacji uruchom aplikację na telefonie.

3. Wybierz opcję „Zaloguj”.

4. Wprowadź numer telefonu powiązany ze swoją kartą Moja Biedronka i zatwierdź „Dalej”.

5. Wprowadź do aplikacji kod weryfikacyjny wysłany na podany numer telefonu.

6. Po wprowadzeniu kodu zalogujesz się do aplikacji, w której otrzymasz dostęp do wirtualnej wersji swojej fizycznej karty.

Jeśli nie masz jeszcze karty Moja Biedronka, możesz zarejestrować ją bezpośrednio przez aplikację:

1. Pobierz aplikację Biedronka ze Sklepu Play lub App Store.

2. Po instalacji uruchom aplikację na smartfonie.

3. Wybierz opcję „Zarejestruj”.

4. Wprowadź numer telefonu, który chcesz przypisać do karty Moja Biedronka i zatwierdź „Dalej”.

5. Na telefon otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać do aplikacji. Po jego wprowadzeniu otrzymasz dostęp do swojej wirtualnej karty.

6. Teraz możesz skanować unikalny kod wyświetlany w aplikacji, aby otrzymywać atrakcyjne rabaty podczas zakupów.

Jak korzystać z karty Moja Biedronka w telefonie?

1. Uruchom aplikację Biedronka w swoim telefonie.

2. Na stronie głównej od razu wyświetli Ci się wirtualna karta z kodem do zeskanowania.

3. Jeśli wybierzesz „Start” w celu korzystania z dodatkowych funkcji aplikacji, nadal możesz wrócić do kodu. Wystarczy, że stukniesz logo biedronki na dole wyświetlacza.

4. Do dyspozycji masz zarówno numer karty, jak i kod do skanowania. Obok wirtualnej karty znajduje się również opcja płatności BLIK.

Aktywacja BLIK bez kodu w aplikacji Biedronka

Aplikacja Biedronka daje możliwość płatności za zakupy BLIK-iem bez konieczności wpisywania standardowego, 6-cyfrowego kodu. Dzięki temu możesz płacić szybciej i sprawniej. Usługa ta jest w pełni bezpieczna, ponieważ każda Twoja płatność musi zostać przez Ciebie zatwierdzona w aplikacji bankowej. Każdorazowo otrzymasz zatem prośbę o akceptację płatności zawierającą szczegółowe dane transakcji, czyli jej kwotę i odbiorcę. Usługa BLIK bez kodu wymaga powiązania aplikacji Biedronka z aplikacją bankową na telefonie. Aby to zrobić:

1. Uruchom aplikację Biedronka na smartfonie.

2. Stuknij w logo biedronki na dole ekranu,

3. Wybierz opcję „Aktywuj” przy logo BLIK.

4. Stuknij przycisk „Włącz BLIK bez kodu”.

5. Podaj kod BLIK ze swojej aplikacji bankowej, dokonując transakcji na 1 grosz. Kwota ta zostanie natychmiast zwrócona na Twoje konto.

6. Wybierz opcję zapamiętania aplikacji Biedronki w aplikacji bankowej.

7. Teraz podczas zakupów możesz płacić BLIK-iem bez kodu: zarówno przy normalnej kasie, jak i kasie samoobsługowej.

8. Po zakończeniu skanowania produktów poinformuj kasjera o metodzie płatności aplikacją.

9. W każdej chwili możesz wyłączyć BLIK bez kodu, przechodząc do zakładki „Płatności BLIK bez kodu” w aplikacji Biedronka i w aplikacji swojego banku. Usuń Biedronkę z listy zapamiętanych sklepów.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.70 / 5.0 (13)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.