Karty pamięci do telefonów i tabletów

Zdjęcia, filmy, aplikacje oraz inne tego typu pliki zajmują sporą część dysku i choć smartfony mają wbudowaną przestrzeń na dane użytkownika, to jednak nie zawsze jest ona wystarczająca, by pomieścić wszystkie multimedia. W dodatku najnowsze systemy operacyjne same w sobie “kradną” część ROM. Na szczęście większość telefonów ma slot na karty microSD!

Karty microSD w etuo

Smartfony nie są już tylko urządzeniami do komunikacji. Często zastępują nam wiele innych urządzeń, jak skaner, aparat, kompas czy nawet konsolę do gier i telewizor. Nic dziwnego, że ilość wbudowanej pamięci flash jest jednym z ważniejszych punktów, które sprawdza użytkownik przed zakupem nowego smartfona. Jednak jeśli zapełni się całość dostępnego miejsca, można skorzystać z chmury lub rozbudować pamięć za pomocą karty microSD.

karty pamięci microSD Goodram

W etuo znajdziesz kilka rodzajów kart pamięci, które można wykorzystać zarówno do smartfonów czy tabletów, ale także do aparatów, konsol, kamer i innych sprzętów wyposażonych w slot typu microSD. Dodatkowo każdy z tych produktów ma dołączony adapter, który umożliwia użytkowanie kart w urządzeniach ze slotem SD.

Karty pamięci Goodram

Marka Goodram jest bardzo dobrze w świecie modułów RAM. Jednak nie każdy wie, że to nasza rodzima spółka Wilk Elektronik jest właścicielem tego brandu. Karty pamięci tego producenta są wytworzone z wysokiej jakości komponentów, a firma daje na nie dożywotnią gwarancję. W naszym sklepie dostępne są dwie wersje kart microSD Goodram. Klasa 4 umożliwia zapis z prędkością do 4 Mbs. Z kolei klasa 10 z interfejsem UHS-I zapewnia szybkość odczytu do 60 Mbs oraz zapis zapis do 10 Mbs. Dostępne pojemności w naszym sklepie to 8, 16 i 32 GB. Największa z kart może pomieścić nawet około 480 minut filmu w rozdzielczości Full HD.

Karty pamięci Imro i Adata

ADATA jest drugim największym producentem pamięci DRAM na naszym globie. Produkty chińskiej marki, tak samo jak te od Goodram, posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Karty microSD Adaty są wytrzymałe dzięki wzmocnionej odporności na wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie, a także pola magnetyczne. W naszym sklepie dostępna jest karta microSD Adata klasy 10 z szybkim interfejsem o pojemności 32 GB.

karty pamięci microSD Goodram i Imro

8, 16 i 32 GB to za mało? W takim razie polecamy kartę od najstarszego polskiego producenta w branży przenośnej pamięci - Imro. Spółka zajmuje się produkcją m.in. dysków SSD, pamięci RAM do komputerów czy pendrive'ów. Z ofercie etuo można wybrać kartę microSD Imro klasy 10 o pojemności 64 GB.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych kart pamięci typu microSD i wyboru odpowiedniej dla siebie. Tego typu akcesoria są świetną alternatywą dla zapisu danych w chmurze czy przenoszenia plików pomiędzy urządzeniami za pomocą kabla :)

Karty pamięci - sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (22)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.