Klienci docenili nasz sklep - wygraliśmy w rankingu Opineo!

Bardzo staramy się, by nasze produkty zadowalały klientów swoją jakością oraz wyglądem. Codziennie pracujemy nad sprawną obsługą klienta i analizujemy wszelkie powiadomienia, które do nas napływają. Niezmiernie cieszymy się, że nasze starania zostały docenione i znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm na portalu Opineo.


Serwis opublikował niedawno raport dotyczący najbardziej cenionych sklepów internetowych na stronie Opineo.pl. Z niego dowiedzieliśmy się, iż zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii “Sklepy średniej wielkości”. To ogromne wyróżnienie, które zawdzięczamy zaangażowaniu całego zespołu Etuo oraz klientom, którzy nam zaufali. Dzięki temu wiemy, że nasze starania o dobrą jakość produktów i obsługę klienta przynoszą wymierne rezultaty i warto starać się dalej dbać o każdy szczegół.

W 2015 roku oceniliście nas na portalu Opineo aż 5164 razy. To ponad 3,8 tysiąca opinii więcej, niż uzyskała znana marka Media Markt. Nasza końcowa nota wyniosła 9,2/10 punktów, co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej autentycznych firm.

To był nasz debiut w rankingu Opineo.pl, więc tym bardziej jesteśmy szczęśliwi z podium. Obiecujemy nie zwalniać tempa, ponieważ wiemy, że zadowolony klient jest najważniejszy. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i lojalność! :)

 

Zdjęcia oraz okładka: opineo.pl

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (27)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.