Kolekcja etui na telefon dla miłośników natury – współpraca z artystką Pauliną Ostrowską

Etui na telefony to nie tylko zwykłe akcesoria ochronne. Coraz częściej stają się one elementem stylu i uzupełnieniem stylizacji. Z tego powodu asortyment naszego sklepu etuo.pl, wzbogaciliśmy o kolekcję Mrs Ostrovia. Pokrowce z tej serii zawierają autorskie wzory utalentowanej artystki – Pauliny Ostrowskiej.

Kim jest Paulina Ostrowska? O autorce wzorów naszych etui

1. Kolekcja etui na telefon dla miłośników natury – współpraca z artystką Pauliną Ostrowską

Kolekcja etui na telefon Mrs Ostrovia to dzieło Pauliny Ostrowskiej. Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz trzyletniego Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików to prawdziwa miłośniczka przyrody oraz sztuki intermedialnej. Takie połączenie zaowocowało miniaturowymi dziełami sztuki w postaci naszych etui. W designie pokrowców znajdują odzwierciedlenie pozostałe pasje Pauliny Ostrowskiej. To przede wszystkim miłość do gór, podróży i natury. Z tego powodu etui z kolekcji Mrs Ostrovia z całą pewnością przypadną do gustu osobom, które podobnie jak Paulina Ostrowska, uwielbiają spędzać czas na łonie przyrody: w otoczeniu pięknych krajobrazów, dzikich zwierząt i roślinności.

Kolekcja Mrs Ostrovia – 7 oryginalnych wzorów na obudowy

2. Kolekcja etui na telefon dla miłośników natury – współpraca z artystką Pauliną Ostrowską

Obudowy na smartfony z kolekcji Mrs Ostrovia zawierają 7 różnych wzorów o charakterystycznym stylu, który można przyrównać do linorytu. Motywy te idealnie nadają się do grawerowania, dlatego właśnie w takiej formie pojawiły się na naszych etui. Każda ochronka jest nieco inna, dzięki czemu swoje ulubione motywy mogą znaleźć osoby o różnych zainteresowaniach i preferencjach estetycznych. Wspólny dla wszystkich etui pozostaje natomiast element koła, w którym osadzono grafiki. Poszczególne modele występujące w kolekcji to:

• Etui z wielorybem – gwiaździste niebo, wzburzone wody oceanu i charakterystyczny, wyeksponowany na środku wielorybi ogon. Ta ochronka z pewnością skradnie serce pasjonatom żeglugi i miłośnikom największych ssaków, jakie zamieszkują Ziemię.

• Obudowa z górskim krajobrazem – w górach wiele osób odnajduje cenny spokój i wytchnienie od codziennego zgiełku dużych miast. Odrobinę górskiego klimatu możesz mieć zawsze przy sobie, korzystając z etui na telefon z piękną górską panoramą.

• Case na telefon ze śpiącym lisem – dzikie, leśne zwierzęta od zawsze fascynowały ludzi. Znajdujemy wiele wspólnych cech pomiędzy nami, a naszymi mniejszymi braćmi, jak choćby chęć do drzemki. Może właśnie z tego powodu śpiący lisek na etui wzbudza tak pozytywne emocje.

• Ochronka z palącym się w lesie ogniskiem – świetne akcesorium dla harcerzy i wielbicieli campingów. Jeśli zamiast pobytu w hotelu wolisz wędrówkę, spanie w namiocie i pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, ta obudowa jest stworzona dla Ciebie.

• Futerał z biegnącym jeleniem – majestatyczne zwierzę z imponującym porożem od lat stanowi popularny motyw graficzny. Jeleń to prawdziwy duch lasu, który spodoba się wszystkim miłośnikom spacerów.

• Pokrowiec z wyjącym wilkiem – motyw wilka ma wyjątkowo bogatą symbolikę. Mamy przecież wilka-samotnika, wilka-członka watahy, wilka jako drapieżcę i wilka-opiekuna. Niezależnie od tego, jakiego wilka odnajdujesz w swoim usposobieniu, case z wyjącym czworonogiem może okazać się dla Ciebie idealny.

• Etui z pasmem gór nad wodą – jeszcze jedna ochronka z górskim krajobrazem dla osób, którym takie widoki nigdy się nie nudzą. W otoczeniu pasma gór znajdują się zarówno korony drzew, jak i malownicze jezioro.

Podobają Ci się nasze etui z grafikami Pauliny Ostrowskiej? Na stronie artystki możesz kupić również kubki z podobnymi motywami. W ten sposób stworzysz wyjątkową kolekcję.

Etui do wyboru w kolekcji Mrs Ostrovia – właściwości

Do kolekcji Mrs Ostrovia postanowiliśmy dopasować etui, które jak najlepiej nawiązują do prezentowanych motywów. Ponieważ Paulina Ostrowska to miłośniczka drewna, część etui z jej dziełami to obudowy drewniane z serii etuo Wood Case. Plecki plastikowych ochronek ozdobiono szlifowanymi, drewnianymi deseczkami. Każdy case ma unikalny układ słojów. Do wyboru mamy etui z drewna bukowego, dębowego oraz olchowego. Alternatywę dla naszych etui drewnianych stanowią także obudowy ze skóry ekologicznej etuo Leather Hard Case. Pokrowce te dostępne są w wielu kolorach, takich jak cynamonowy brąz, ciemna czekolada, czerń czy szarość. W obu wariantach do czynienia mamy z dopasowanymi etui zawierającymi wycięcia na zewnętrzne komponenty. Grawerowane obudowy charakteryzują się solidnym wykonaniem i wysokim poziomem ochrony telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.