Kolekcja etui X-Mas: świąteczne inspiracje na prezenty

Listopad już prawie za nami, a zatem rozpoczął się świąteczny szał prezentów:) Pierwszą okazją będą Mikołajki, a zatem do 6 grudnia pozostało już niewiele czasu, więc warto się pospieszyć;)
Jeśli nie lubicie tłumu w galeriach i ogólnego zamieszania związanego ze świąteczną gorączką, to polecamy zaparzyć sobie herbatę, rozsiąść się wygodnie w fotelu, laptop (lub smartfon) na kolana i … etuo.pl;)

Szybko, sprawnie, na czas i bez wychodzenia z domu (chyba że do paczktomatu po paczkę;))
W naszym sklepie znajdziecie wiele fantastycznych pomysłów na prezenty, ale w dzisiejszym artykule chcieliśmy się skupić na świątecznej kolekcji wozów X-Mas.

etui na preznet 


Etui ze świątecznym wzorem, case z Mikołajem czy futerał z nadrukiem renifera lub „zimowego” kota;) Jeśli nie macie pomysłów na świąteczny upominek dla ukochanej osoby, przyjaciela bądź znajomego, to zapraszamy do nas. Kilkadziesiąt świątecznych i zimowych wzorów na pokrowcach do telefonów. Wiele modeli smartfonów do wyboru.
Nasze case`y wykonane są z elastycznego materiału, który nie odkształca się po zgięciu i dobrze amortyzuje upadki. Pokrowce posiadają specjalnie zaprojektowane wycięcia odsłaniające najważniejsze elementy telefonu, takie jak aparat czy lampa. Bez problemu podłączycie także słuchawki czy ładowarkę, bez potrzeby wyciągania smartfonu z etui. A jeśli do tego do wyboru macie ogrom fantastycznych „zimowo-świątecznych” nadruków..;) Brzmi dobrze, prawda?

Dodajmy jeszcze, że u nas macie aż 30 dni na zwrot towaru (w razie gdyby prezent jednak nie przypadł do gustu) a do końca roku przesyłka kurierska kosztuje jedynie 9,90 zł ( i jest pod waszymi drzwiami w 24h).

Oto kilka propozycji. Jeśli chcecie w ten niezwykły czas posiadać etui ze "świątecznymn" zwierzakiem.. nic prostszego:) Wiemy jakim powodzeniem cieszą się wśród Was wzory ze słodkimi kotami, szczeniakami... dlatego w kolekcji X-Mas znajdziecie kilka takich nadruków;)

świąteczne preznety

Merry Christmas na etui:)

etui merry christams

A może coś z przymrużeniem oka?:) 

świąteczne wzory na pokrowcach do telefonów 

 

To tylko niektóre propozycje. Mamy nadzieję, że spośród 30 dostępnych wzorów wybierzecie coś dla siebie:) Cała kolekcja dostępna pod linkiem: X-Mas Collection

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 5.00 / 5.0 (5)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.