Kolekcja etui z jednorożcami!

Głowa jelenia, ogon lwa, nogi słonia i róg na środku czoła - tak jednorożce opisywał Pliniusz Starszy, rzymski pisarz i historyk żyjący w latach 23-79 naszej ery. Czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić takiego jednorożca?

Unicorny istnieją?

Choć w dzisiejszych czasach unicorny kojarzymy jako konie lub kuce z rogiem pośrodku czoła, to w literaturze i sztuce można znaleźć całkiem inne obrazy tych mitycznych stworzeń. Nic dziwnego, skoro jednorożce były utożsamiane z takimi zwierzętami, jak kudu, oryks, nosorożec czy elasmoterium. Wiele osób próbowało udowodnić, iż unicorny żyły naprawdę. Najświeższa informacja o rzekomym ich istnieniu pochodzi z Korei Północnej - ponoć odkryto tam jaskinię z inskrypcją mówiącą, że to legowisko jednorożca. Z kolei niedaleko zoo w Osnabrück można zobaczyć nawet szkielet tego fantastycznego zwierzęcia! Niestety to falsyfikat złożony ze szczątków nosorożca włochatego i mamuta. A co z rogiem z wiedeńskiego muzeum Kunsthistorisches? Choć eksponat nazwano “rogiem jednorożca”, to tabliczka informacyjna wyjaśnia, że to jedynie siekacz nerwala.

Etui na telefon z jednorożcami!

Kochamy jednorożce niezależnie od tego, czy są wytworem wyobraźni, czy rzeczywiście biegają gdzieś po tęczy! Wiemy, że nasi klienci również przepadają za unicornami, dlatego stworzyliśmy nową kolekcję pokrowców z ich wizerunkami!

W serii etui na telefon z jednorożcami znajdują się cztery wzory nadruków, które odmienią smartfon i nadadzą mu tęczowego uroku! Bumpery wyglądają fantastycznie i na pewno każdy fan unicornów znajdzie coś dla siebie. Koniecznie sprawdź wszystkie wzory - zarówno te “słodkie", jak i nieco bardziej humorystyczne! :)
jednorożec etui na telefonEtui z jednorożcemCase z jednorożcem na telefonEtui na telefon z jednorożcem

Każda obudowa z jednorożcem na telefon jest wykonana z wysokiej jakości materiału TPU, który jest elastyczny i dobrze amortyzuje upadki urządzenia. Ponadto pokrowce mają wycięcia na ważne komponenty smartfona i są idealnie dopasowane do konkretnych modeli telefonów. Akcesoria zapewniają skuteczną ochronę przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, jak zarysowania, otarcia czy zabrudzenia. Nieścieralne nadruki nie blakną, dlatego jednorożcowy case będzie fantastycznie wyglądał przez bardzo długi czas! To praktyczny gadżet, który polecamy również jako prezent dla bliskiej osoby kochającej unicorny! :)

Jeśli poszukujesz innych wzorów etui na telefon, sprawdź nasze tematyczne kolekcje! Znajdziesz tam mnóstwo modnych wzorów, które znakomicie prezentują się na smartfonach! :)

Kolekcja z jednorożcem

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (15)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.