Kolekcja etuo x Kamila Lenarcik Collage Collection

Naszą ofertę etui z nadrukiem właśnie wzbogaciliśmy o kolejną serię pokrowców etuo Collage Collection. Obudowy współtworzone z artystką Kamilą Lenarcik są zdobione techniką kolażu cyfrowego, który zapewnia im nietuzinkowy wygląd. Bardzo kobiece, zmysłowe pokrowce przypadną do gustu wszystkim estetkom. Surrealistyczne grafiki i pastelowa kolorystyka stanowią piękną ozdobę dla telefonu oraz tabletu.

Kamila Lenarcik – o autorce grafik na nasze obudowy

Kamila Lenarcik to polska ilustratorka, która projektuje grafiki w technice kolażu cyfrowego. Dzieła Kamili można nabyć w formie plakatów za pośrednictwem pakamera.pl, a teraz także pod postacią etui dostępnych w naszym sklepie internetowym. W centrum grafik tworzonych przez artystkę znajduje się kobiecość w zmysłowych odsłonach. Kolaże łączą postaci kobiet z naturą, która przejawia się pod wieloma różnymi postaciami. To przede wszystkim kwiaty, ale również ptaki i ciała niebieskie. Efektownie skomponowane ze sobą elementy pobudzają wyobraźnię i w nieoczywisty sposób ukazują pewną odsłonę kobiecej natury. Jednocześnie projekty te zostały utrzymane w duchu minimalizmu, co zapewnia im elegancki efekt. Obudowy na telefony i tablety z grafikami Kamili Lenarcik z pewnością przypadną do gustu paniom, które interesują się sztuką i lubią otaczać się oryginalnymi akcesoriami.

Etui Collage Collection – 5 kobiecych wzorów do wyboru

1. Kolekcja etuo x Kamila Lenarcik Collage Collection

Chociaż seria etuo x Kamila Lenarcik Collage Collection ma spójny charakter i tematykę, poszczególne etui z nadrukiem różnią się między sobą. Dzięki temu mogą spodobać się wielu osobom o odmiennych zainteresowaniach. Artystyczne obudowy na telefon lub tablet skradną serca szczególności wielbicielkom sztuki, na przykład grafiki, mody oraz tańca. Podczas codziennego korzystania ze smartfona etui mogą stanowić cenną dawkę inspiracji do twórczych działań.

Tajemnicza baletnica – wzór na etui został utrzymany w fioletowej kolorystyce. W centrum grafiki znajduje się siedząca i obejmująca się dłońmi kobieca postać w tiulowej spódnicy charakterystycznej dla baletnicy. Korpus kobiety otaczają kwiaty i spijające z nich nektar kolibry. Jeden z ptaków został umieszczony w mydlanej bańce, co nadaje grafice baśniowego charakteru.

Romantyczna pełnia księżyca – Twój smartfon może ozdobić case z tajemniczą postacią kobiety w białej, zwiewnej sukni. W miejscu głowy postaci znajduje się księżyc w pełni otoczony kilkoma chmurami. Kobieta ujmuje księżyc w dłonie i delikatnie go przesuwa, co przekłada się na intrygujący efekt graficzny. Resztę etui pokrywa hipnotyzujące, gwiaździste niebo. Ta grafika ma chłodne, magiczne kolory nocy.

Kwiatowe zamyślenie – kolejna grafika na etui łączy romantyczną abstrakcję z wakacyjnym, egzotycznym sznytem. Popiersie kobiety w musztardowej sukni połączono z pomarańczowymi kwiatami w pełni rozkwitu. Wokół głowy postaci roztacza się złota aureola. Ciepła kolorystyka tych elementów graficznych efektownie kontrastuje z chłodnym, stalowo-zielonym tłem obudowy.

Tiulowe kwiaty – wzór tej obudowy na telefon przedstawia kobietę, tiul i kwiaty… w tańcu. Pobudzający wyobraźnię kolaż łączy dynamizm z delikatnością i spokojem. Widzimy kobiece biodra, ręce oraz dłonie, jednak zamiast talię zastąpiono łodygami, a głowa postaci to kwiat o żółtych płatkach. Taki pokrowiec spodoba się paniom zainteresowanym różnymi dziedzinami sztuki: zarówno grafiką, jak i tańcem.

Romantyczna pełnia księżyca – ostatnia z 5 grafik w serii Collage Collection przedstawia monochromatyczne popiersie kobiety osadzone na niebieskim tle przywodzącym na myśl bezchmurne niebo. Widzimy czarny żakiet postaci i jej włosy spięte w kok. W miejscu twarzy kobiety znajduje się jednak księżyc w pełni, który unosi się wśród chmur. Wokół głowy postaci roztacza się również złota aureola nadająca całości grafiki mistyczny charakter.

Właściwości etui z serii Collage Collection

2. Kolekcja etuo x Kamila Lenarcik Collage Collection

Nadruki z serii Collage Collection są dostępne na różnych rodzajach etui, dzięki czemu możesz dopasować je do indywidualnych potrzeb. Każdy case lub pokrowiec z kolekcji jest projektowany na konkretny model telefonu albo tabletu. Ochronka zawiera również wycięcia i wypustki na zewnętrzne komponenty smartfona, na przykład na tylny aparat, przycisk zasilania czy gniazdo ładowania. W rezultacie masz pewność, że wybrana przez Ciebie ochronka będzie idealnie pasować do urządzenia, nie przeszkadzając w jego normalnym użytkowaniu. Na jakich dokładnie obudowach prezentujemy Collage Collection?

Ochronka Design Case – ta obudowa na plecki telefonu została wykonana z lekkiego, elastycznego silikonu. Nieścieralna grafika z serii Collage Collection zdobi tył etui, natomiast jego brzegi są transparentne. Ochronka ma wystające ranty, które uniemożliwiają bezpośredni kontakt wyświetlacza telefonu z płaskim podłożem.

Etui Soft Flex Design – to etui silikonowe zbliżone właściwościami do obudowy Design Case. Względem niej różni się jednak kolorowymi ramkami do Twojego wyboru. Zdecyduj o tym, jaki kolor mają mieć brzegi obudowy otaczające grafikę z Collage Collection. Możesz wybrać między innymi czerń, czerwień, róż, kolor miętowy, khaki albo zielony.

Pokrowiec Wallet Bookfuterał w formie książkowej z klapką na magnetyczny zatrzask stanowi odpowiednie etui zarówno dla telefonu, jak i dla tabletu. Składa się z silikonowego case’a, który pokrywa sztywna, materiałowa okładka. Dzięki niej wybrany motyw graficzny z Collage Collection może zdobić całą powierzchnię obudowy na urządzenie. Dodatkowy atut etui typu Wallet Book to możliwość korzystania z jego okładki w roli podpórki pod smartfon lub tablet.

Obudowa Glossy Hard Casepancerna ochronka ma plastikowe, sztywne plecki i wystające, pogrubione ranty z TPU. Ze względu na swoją solidną konstrukcję wyjątkowo skutecznie chroni smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie zachowuje pełną funkcjonalność, ponieważ zawiera wycięcia na zewnętrzne komponenty telefonu. Jej dodatkowy atut to odbijająca światło powierzchnia, która nadaje grafikom z serii Collage Collection więcej głębi i trójwymiarowości.

Dlaczego warto wybrać case z Collage Collection?

Możliwość spersonalizowania wyglądu swojego smartfona albo tabletu za pomocą etui z serii Collage Collection to istotny, jednak niejedyny atut korzystania z obudowy ochronnej. Warto stosować case lub pokrowiec przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo tego rodzaju urządzeń elektronicznych. Dodatkowa obudowa zabezpiecza ich powierzchnię przed nieestetycznymi zabrudzeniami i zadrapaniami. Etui przynajmniej częściowo amortyzuje upadki i uderzenia, co minimalizuje ryzyko także poważniejszych uszkodzeń mechanicznych. Wysokiej jakości pokrowiec w połączeniu z odpowiednim szkłem hartowanym lub folią poliwęglanową to niezbędny zestaw dla Twojego telefonu i tabletu, który warto nabyć jak najszybciej.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.