Kolekcja Flip Fantastic

Widziałeś już najnowszą kolekcję Flip Fantastic?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, już teraz masz okazję aby przejrzeć niezwykłe wzory z kolekcji Flip Fantastic. Etui z nadrukiem dedykowane są na kabury. Połączenie najwyższej jakości nadruków z elegancką eko-skórą daje niesamowity efekt o czym możesz przekonać się zaglądając tutaj.

Najnowsze modele, dla których przeznaczona jest kolekcja to:

 

 

A będzie ich jeszcze więcej. Zainteresowanie jest większe niż przewidywaliśmy. Dlatego śledźcie nasze nowości i bądźcie na bieżąco! ;)

Kabury z nadrukiem wspaniale się prezentują. Dzięki jasnym przeszyciom całość wygląda bardzo oryginalnie. Materiał, z którego wykonano pokrowiec jest bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wewnętrzne etui stanowi dodatkową osłonę w przypadku upadku.

 

 

 

 

 

 

Wiemy także jak ważna jest dlaWas wygoda użytkowania. Dlatego też nasze futerały posiadają specjalne wycięcia na aparat i inne gniazda, a także zapewniają bezpośredni dostęp do przycisków. Dużą zaletą jest bez wątpienia zapięcie na magnes, które uniemożliwia samoczynne otwarcie się kabury. Dzięk i praktycznej kieszonce w środku zawsze możesz mieć przy sobie najważniejsze dokumenty.    

 

W kolekcji Flip Fantastic znajdziesz póki co 99 rewelacyjnych wzorów. Jednak cały czas bierzemy pod uwagę Wasze sugestie i być może wkrótce kolekcja poszerzy się o kolejne nowości ;)  

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.70 / 5.0 (13)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.