Krusell Kivik ClearCover na telefony Apple

Flagowe modele smartfonów mają często bardzo atrakcyjny design, którym użytkownicy chcą się chwalić. Jednocześnie o taki telefon trzeba zadbać, by nie powstały na jego obudowie żadne zarysowania. Jakie etui wybrać, by dobrze zabezpieczyć urządzenie i zarazem nie utracić jego oryginalnego wyglądu?

Przezroczysta i wytrzymała obudowa marki Krusell

Kivik ClearCover od szwedzkiego producenta Krusell będzie bardzo dobrym wyborem. Osłonka wykonana z dwóch wytrzymałych materiałów skutecznie chroni konstrukcję smartfona. Zarówno plecki z mocnego pleksi, jak i ranty wytworzone z utwardzonego TPU są w pełni transparentne, dzięki czemu nie maskują designu urządzenia.

Etui Krusell Kivik ClearCover

Zaletą pokrowca Kivik ClearCover jest technologia Shock Protective, czyli system poduszek powietrznych w narożnikach, które minimalizują wstrząsy oraz amortyzują urządzenie podczas ewentualnych upadków. Dodatkowo etui posiada wycięcia na komponenty, dzięki czemu użytkownik nie traci dostępu do aparatu, przycisków oraz złącz.

Obudowa Krusell Kivik ClearCover dostępna jest w naszym sklepie na telefony Apple iPhone 7 oraz Apple iPhone 8. Na te modele smartfonów polecamy także przezroczyste obudowy marki Verus oraz wiele innych markowych pokrowców.

Sprawdź etui Krusell Kivik ClearCover

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.20 / 5.0 (9)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.