Kwiatowe impresje etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj – etui na telefon w baśniowym stylu

Kochasz przyrodę i dobrą sztukę? Oba elementy mogą towarzyszyć Ci na co dzień w postaci Twojego pokrowca na smartfon. Doskonały przykład stanowi artystyczna kolekcja etui Kwiatowe impresje etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj. Ochronka na telefon z akwarelowym nadrukiem przedstawiającym ptaki i rośliny od razu wprowadza swojego użytkownika w błogi nastrój.

Fantazyjne obudowy na telefon z fauną i florą

Kwiatowe impresje etui na telefon

Zawsze warto zainwestować w case ochronny na smartfon. Dzięki etui zabezpieczysz swój telefon przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowa obudowa zapobiega nieestetycznym otarciom, zabrudzeniom i zarysowaniom. Case na telefon amortyzuje również wstrząsy oraz uderzenia telefonu. Co więcej, za pomocą etui nawiązującego estetyką do własnego gustu i zainteresowań możesz nadać urządzeniu znacznie bardziej osobisty charakter. Obudowy z Kwiatowe impresje etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj to małe dzieła sztuki. Ich baśniowy styl przedstawiający kwiaty oraz ptaki przypadnie do gustu zarówno wielbicielom przyrody, jak i osobom o romantycznym usposobieniu. Kolekcja niebanalnych wzorów jest już dostępna na etui o zróżnicowanych właściwościach.

Etui z kolekcji Kwiatowe impresje – bogactwo wzorów

etui na telefon kwiatowe impresje

Kolekcja kwiatowych impresji uwzględnia pięć różnych akwarelowych nadruków z fauną oraz florą: polne maki, romantyczny gaj, tropikalny chill, ptasie pieśni oraz na gałęzi. Każda grafika stanowi odręczne dzieło artystki Katarzyny Stróżyńskiej-Goraj. Dwie spośród grafik mają ciemne, a pozostałe trzy jasne tła. Obrazki uwzględniają liczne gatunki kwiatów oraz ptaków, które wprowadzają do nich radosne, letnie oraz wiosenne barwy. W oczy rzucają się między innymi papugi, słowiki oraz czaple, a także maki, piwonie oraz dębowe liście. Zabiorą Cię w sentymentalną podróż na łono natury. Ochronka na telefon bez wątpienia stanowi oryginalny akcent dla Twojej stylizacji. Ze względu na pastelowe barwy charakterystyczne dla obrazów wykonanych akwarelami obudowy z kolekcji Kwiatowe impresje nadają smartfonom charakter vintage. Mogą doskonale komponować się z innymi, stylowymi akcesoriami, którymi się otaczasz – takimi jak torebki, biżuteria czy okulary przeciwsłoneczne.

Katarzyna Stróżyńska-Goraj – o autorce grafik na obudowy

Zamiast kupować etui na telefon z powtarzalnym wzorem, możesz sięgnąć po oryginalny case lub pokrowiec na telefon zaprojektowany własnoręcznie przez artystkę Katarzynę Stróżyńską-Goraj. To absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dokumentalistyki Konserwatorskiej i Historii Sztuki, która aktualnie mieszka i maluje akwarelami pod Londynem. W jej pracach malarskich wybrzmiewa przede wszystkim miłość do przyrody. Katarzyna Stróżyńska-Goraj pasjonuje się kwiatami, angielskimi ogrodami oraz podróżami. Z całą pewnością osoby o podobnych zainteresowaniach odnajdą w jej dziełach cząstkę własnego charakteru. Oprócz etui na telefon z grafiką artystki możesz nabyć także inne prace jej autorstwa. Wzory na tkaniny, tapety i plakaty znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Mysiogonek, który Katarzyna prowadzi razem z przyjaciółmi.

Właściwości etui Kwiatowe impresje etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

Podobają Ci się grafiki z kolekcji kwiatowych impresji? W takim razie wybierz jeden z czterech różnych rodzajów etui, na których możemy je dla Ciebie umieścić. Do Twojej dyspozycji pozostaje elastyczna ochronka na plecki telefonu Soft Flex Design i jej sztywniejszy wariant Design Case. Jeżeli zależy Ci na etui z klapką, wybierz pokrowiec książkowy z serii Wallet Book Design. Z kolei dla osób, które preferują obudowy pancerne, proponujemy etui Glossy Hard Case. W każdym przypadku ochronka na smartfon jest projektowana na konkretny model telefonu. Dzięki temu etui doskonale odzwierciedla wielkość i kształt smartfona, a także uwzględnia wycięcia i wypustki na jego zewnętrzne komponenty.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.20 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.