Kwieciste obudowy na telefon - etui z kolekcji Floral Case!

Motyw kwiatów od lat pojawia się na różnych pokazach mody. To ponadczasowy temat, który cieszy się wielkim uznaniem, szczególnie wśród kobiet. Nic dziwnego, bo przecież panie od zawsze były obdarowywane pięknymi, kwiecistymi bukietami.

Lubimy otaczać się roślinnością, by podziwiać jej piękno oraz chłonąć przyjemną woń. Jednakże pąki kwiatów są bardzo ulotne i można je porównać do życia motyli. Choć niektóre rośliny kwitną na długi okres, to jednak większość przekwita już po kilku dniach.


Mamy jednak na to radę! ;)

Przygotowaliśmy nową kolekcję etui Floral Case. Seria zawiera dziesięć cudnych wzorów z kwiatami, które na pewno nie zwiędną ani nie przekwitną. Futerał pięknie prezentuje się na smartfonie i nadaje mu niecodziennego stylu. Specjalnie wybraliśmy akcenty najpiękniejszych roślin ozdobnych, które kojarzą się z elegancją i stylem. Tak więc, w kolekcji są pokrowce z motywami różny, orchidei, kwitnącej łąki oraz piwonii.

Kolekcja Floral Case z pewnością spodoba się wielu kobietom, które szukają ładnego, ale także funkcjonalnego gadżetu. Kwiatowe etui odmieni wygląd telefonu i dodatkowo zapewni mu dobrą ochronę przed zarysowaniem czy zabrudzeniem. Osłonka z wytrzymałego TPU jest elastyczna, więc nie odkształca się i dobrze amortyzuje upadki urządzenia. Również nadruk będzie trwały, co sprawi, że case będzie służył przez bardzo długi czas. Kwiatowa seria futerałów to także wspaniały pomysł na niecodzienny prezent dla bliskiej osoby.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.