Ładowarka samochodowa Blun Charger And Hub 7,3 A - recenzja

Ładowarka samochodowa to niezbędne akcesorium podczas dłuższej podróży. Oczywiście na rynku jest bardzo dużo dostępnych różnych typów ładowarek do samochodu, ale którą wybrać? Jadąc na urlop przetestowaliśmy jeden z produktów dostępnych w naszym sklepie - Blun 7,3A z 4 x USB.

Ładowarka samochodowa z czterema portami

Ładowarka samochodowa przydaje się szczególnie wtedy, gdy korzystamy z nawigacji w telefonie - aplikacje tego typu potrafią w krótkim czasie rozładować smartfon. Dobrym rozwiązaniem jest takie akcesorium, które pozwoli nam na zasilanie większej ilości sprzętu mobilnego, niż tylko nawigację. Właśnie z tego powodu wybraliśmy do testu Blun Charger And Hub 7,3 A, który ma aż cztery porty.

Ta ładowarka samochodowa kosztuje w naszym sklepie niecałe 35 złotych i biorąc pod uwagę całą ofertę na akcesoria, należy do średniej półki cenowej. Jednak Charger And Hub różni się od popularnych urządzeń tego typu. Oprócz standardowego wtyku do zapalniczki samochodowej, ładowarka ma wbudowany długi przewód z zasilaczem o dwóch portach 2.1 A. Dzięki temu, podczas naszej podróży kierowca mógł korzystać z nawigacji, a pasażerowie z tyłu również nie narzekali na brak prądu ;)

Zasilacz samochodowy Charger And Hub 7,3 A

Wytrzymałe akcesorium samochodowe

Nasza podróż samochodem trwała kilka godzin w jedną stronę i nieustannie korzystaliśmy z ładowarki (nawet podczas postojów). Ani razu nie zdarzyło się, aby ta się przegrzała czy nastąpiło w niej zwarcie. Nawet jazda po polnych wybojach nie spowodowało wypięcia się wypięła się akcesorium z zapalniczki. Samo zasilanie urządzeń również odbywało się płynnie. Do Blun 7,3 A używaliśmy dedykowanych przewodów od naszych smartfonów. Podpięte były m.in. Samsung Galaxy S6 Edge, Huawei 9 Lite, Cubot H2 oraz Apple iPhone SE.

Jedyną uwagę, trzeba zwrócić na to, do jakiego gniazda podłącza się telefon. Jedno wejście głównego zasilacza ma napięcie 1A, więc nadaje się raczej tylko do ładowania smartfona. Jeśli jednak na urządzeniu ma być włączona jakakolwiek energożerna aplikacja, trzeba podpiąć je pod gniazdo o mocy 2.1 A. W przeciwnym wypadku ładowarka będzie jedynie podtrzymywać poziom baterii.

Ładowarka samochodowa Charger And Hub 7,3 A

Uniwersalna i praktyczna ładowarka

Blun 7,3 A to bardzo dobrej jakości sprzęt, który polecamy. Akcesorium jest użyteczne i przede wszystkim uniwersalne, gdyż można do niego podłączyć kable z końcówkami do różnych typów urządzeń. Ponadto sam wtyk jest ogólny i pasuje do większości pojazdów - zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Do tego ładowarka jest niewielka i łatwo się ją przechowuje. Jeśli ktoś poszukuje sprawdzonej i funkcjonalnej ładowarki samochodowej, polecamy właśnie tę. Nasza ocena to 5 gwiazdek!

Ocena 5
ładowarka Changer and Hub - sprawdź

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.