Lenovo K6 Note i Lenovo K6 Power - różnice

K6 Note i K6 Power to dwa telefony marki Lenovo, które pojawiły się na rynku pod koniec 2016 roku. Choć nazwy smartfonów i ich parametry techniczne są różne, to jednak obudowy urządzeń wyglądają niemalże identycznie. Jak rozpoznać model telefonu po wyglądzie?

Różnice między Lenovo K6 Note i Lenovo K6 Power

Lenovo K6 Note, Lenovo K6 Power, porównanie telefonów, różnice smartfonów

Trzeba przyznać, że mając w ręku jeden z tych dwóch modeli od Lenovo, ciężko jest określić jego wersję. Smartfony wyglądają bardzo podobnie i tak naprawdę, z zewnątrz różnią się bardzo drobnymi detalami. Najłatwiej sprawdzić przednie panele urządzeń, ale także z tyłu jest delikatna różnica.

  • 1. Lenovo K6 Note posiada u góry ekranu głośnik, a po jego bokach znajdziemy diodę oraz aparat. W modelu K6 Power komponenty są tylko z prawej strony głośnika.
  • 2. Lenovo K6 Power jest mniejszy. Jego wymiary to 141,90 x 70,30 x 9,30 mm. Wersja Note mierzy 151,00 x 76,00 x 8,40 mm.
  • 3. Na tylnym panelu, telefon K6 Power posiada wbudowany głośnik (u dołu klapki), którego nie znajdziemy w Lenovo K6 Note.
  • 4. Oba urządzenia posiadają z tyłu aparat i skaner linii papilarnych, ułożone jeden pod drugim. Pomiędzy tymi komponentami, Lenovo K6 Power posiada diodę doświetlającą, a model K6 Note aż dwie.

Zachęcamy także do przeczytania innego artykułu na naszym blogu, z którego można dowiedzieć się, jak sprawdzić model telefonu.

Dedykowane etui na telefony Lenovo

Po co znać dokładny model posiadanego smartfona? Odpowiedź jest bardzo prosta - nigdy nie zdarzy się pomyłka przy zakupie dodatkowych akcesoriów. Etui na telefon z naszego sklepu jest dedykowane konkretnemu modelowi smartfona, więc case na Lenovo K6 Note oraz futerał na Lenovo K6 Power będą się różniły wymiarami i rozmieszczeniem wycięć na poszczególne komponenty. Zachęcamy do sprawdzenia oferty na ochronne obudowy, ale także polecamy nasze szkła hartowane i folie poliwęglanowe na ekran do obu modeli, a także innych urządzeń marki Lenovo.
 

Etui na telefon Lenovo K6 PowerEtui na telefon Lenovo K6 Note

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (25)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.