Lenovo Moto Z, Moto Z Play i Moto Z Force - porównanie

Moto Z, Moto Z Play i Moto Z Force to trzy modele smartfonów marki Lenovo, które miały premierę pod koniec roku 2016. Telefony wyglądają niemalże identycznie, mimo różnych parametrów technicznych. Jak zatem odróżnić je od siebie?

Różnice między Lenovo Moto Z, Lenovo Moto Force i Lenovo Moto Play

lenovo moto z, lenovo moto z force, lenovo moto z play, różnice

Wszystkie trzy modele Lenovo z serii Moto Z mają bardzo podobne fronty, ale istnieją detale na tylnym panelu, dzięki którym łatwiej poznać, jaki telefon ma się przed sobą.

  • 1. Głośniki w telefonie podstawowym oraz Moto Z Force wyglądają tak samo, ale wersja Play ma dodatkową ramkę, która go wyróżnia.
  • 2. Każdy z telefonów serii Moto posiada inną fakturę tylnej klapki.
  • 3. Smartfony mają różne wielkości. Najmniejszym okazał się być Moto Z: 153,3 x 75,3 x 5,19 mm. Nieco większy jest Moto Z Force: 155,9 x 75,8 x 6,99 mm. Największym telefonem z serii jest Moto Z Play, który mierzy dokładnie 156,4 x 76,4 x 6,99 milimetrów.

Aby być w pełni pewnym, który model urządzenia Lenovo się posiada, warto sprawdzić jego dokładną specyfikację techniczną. Istnieją także inne metody sprawdzenia wersji telefonu - wpis z tymi informacjami znajdziesz na naszym blogu.

Dedykowane etui na telefony Lenovo

Warto znać model swojego telefonu, ponieważ dzięki temu łatwiej kupić odpowiednie dodatki do niego. Etui, szkła hartowane i folie ochronne to akcesoria, które zwykle są dopasowane tylko do jednej wersji smartfona. W naszym sklepie znajdziesz dedykowane pokrowce do telefonów z serii Moto Z, a także innych urządzeń producenta Lenovo. Oczywiście posiadamy również bardzo dobrej jakości osłonki na ekran - zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty! :)
Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.