LG Leon, Magna, Joy - nowe etui na smartfony

Jeśli więc jesteś posiadaczem jednego z poniższych modeli, nie zastanawiaj się i zajrzyj do naszej oferty.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy ofertę o poszczególne modele:

LG Joy 
LG Leon 4G LTE
LG Magna

 

Nie zastanawiaj się dłużej nad zakupem najwyższej jakości etui! Bez niego Twój telefon narażony jest na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania spowodowane upadkiem. Nie ryzykuj i zadbaj o nieskazitelny wygląd swojego telefonu.

Zainteresowany? Nie przegap okazji. Nasze elastyczne case'y zapewnią najlepszą ochronę i skuteczną amortyzację upadków. Dzięki wystającym rantom wyświetlacz nie jest narażony na powstawanie rys. Całość prezentuje się wspaniale, dzięki przezroczystym bokom, które wysmuklają optycznie telefon. 

Pokrowce są bardzo funkcjonalne. Posiadają specjalne wycięcia na aparat, lampę błyskową, głośnik, a także zapewniają bezpośredni dostęp do przycisków i gniazd. Futerały umożliwiają ustawienie telefonu w dowolnej pozycji zapewniającej komfort użytkowania.

Czego możesz być pewien wybierając nasze produkty?

  • Gwarancja najlepszej ochrony
  • Rewelacyjny wygląd 
  • Wysoka funkcjonalność

 

Nowoczesny i unikalny efekt uzyskasz decydując się na etui do telefonu z nadrukiem. Jednak jeśli chcesz całkowicie spersonalizować swoją obudowę skorzystaj z kreatora etui. Dzięki niemu możesz zaprojektować własny wzór, umieścić ulubione zdjęcie, przekształcić je w dowolny sposób i dodać podpis. Dobra zabawa i efekt dostosowany do własnych oczekiwań gwarantowany. Klikając tutaj dowiesz się jak działa kreator i w jaki sposób z niego korzystać ;) Możesz wybrać gotowy wzór spośród serii Fantastic i Foto Case, w których znajduje się ponad 320 wzorów przygotowanych między innymi dla powyższych modeli.

Jednak nasza oferta to nie tylko rewelacyjne pokrowce do telefonów. Oferta sklepu nieustannie się powiększa. U nas znajdziesz nie tylko etui oraz folie ochronne. Posiadamy również uniwersalne akcesoria przydatne w życiu codziennym.W sklepie znajdziesz produkty, które ucieszą zarówno fanów sportu, jak i osoby spędzające dużo czasu w samochodzie. Ładowarki, słuchawki, uchwyty i karty pamięci to tylko część naszej oferty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.