Majówka z etuo.pl

Początek maja nie zapowiada się ciepły, ale wciąż wierzymy, że pogoda jeszcze zdąży się poprawić. Przecież długi weekend majowy to start sezonu plenerowego! Niezaleznie od aury, mamy dla Was ciekawą propozycję!

Poznaj etuo od kuchni!

Wyjeżdżacie gdzieś? W góry, nad jezioro, na piknik, a może planujecie wziąć udział w jakimś festiwalu organizowanym na mieście? Niezależnie od tego, jakie macie plany, zachęcamy Was gorąco do spędzenia majówki również z nami!

Na naszym facebookowym profilu utworzyliśmy specjalne wydarzenie majowe! Przez cały długi weekend będziemy publikować tam różne materiały, które mogą okazać się przydatne podczas wyjazdów. Planujecie majówkowy wyjazd? Może zechcecie podzielić się fotką z podróży lub pochwalić, gdzie się wybieracie? Zachęcamy do publikowania zdjęć na wydarzeniu - naszych też nie zabraknie ;) Dzięki temu, lepiej się poznamy! Poza tym, dołączając do eventu nie pominiecie specjalnych rabatów na nasz asortyment, a przygotowaliśmy małe co nieco ;)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.