Mamy etui Hard Drop od marki Verus!

Marka Verus znana jest z oferowanych przez nią pokrowców klasy premium na telefon. Jednym z modeli, jaki trafił do naszego sklepu, jest etui z serii Hard Drop. Czy produkt naprawdę jest trwalszy od innych? Przyjrzyjmy się zatem jego specyfikacji.Bumper wizualnie wygląda bardzo nowocześnie i solidnie, a przede wszystkim jest lekki i dobrze leży w dłoni. Jedna z warstw jest powlekana lakierem perłowym, co nadaje obudowie ładnego wyglądu. Hard Drop ma również wszystkie wycięcia dopasowane do konkretnego modelu telefonu, więc nie trzeba go ściągać np. podczas ładowania urządzenia czy korzystania z aparatu.Na jedno etui składają się 2 powłoki - twardy PC oraz elastyczne TPU. Dodatkowo wewnętrzna część jest wzmocniona strukturą pajęczyny, dzięki czemu lepiej absorbuje wstrząsy podczas upadku telefonu. Delikatnie dłuższe brzegi gumy, nie tylko chronią ranty smartona, ale również unoszą wyświetlacz 1,4mm nad powierzchnią. W połączaniu z folią ochronną lub szkłem hartowanym daje to jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń przed zarysowaniem czy stłuczeniem ekranu LCD. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania ochraniające telefon. Etui Hard Drop ma również mini poduszki powietrzne w narożnikach, które w dużym stopniu łagodzą skutki upadku na kant i bok urządzenia.

Zalety bumpera:

  • Ochrona tyłu i frontu telefonu;
  • Idealne dopasowanie do urządzania;
  • Struktura pajęczyny oraz mini poduszki powietrzne;
  • Połączanie dwóch wysokiej jakości materiałów;
  • Świetny design;
  • Skuteczność.

Minusy:

  • Grubość obudowy (bumper może optycznie "powiększać" telefon)

 


Produkt marki Verus jest starannie wykonany, co sprawia, że użytkownik będzie z pewnością zadowolony. Eleganckie i ekskluzywne etui to nie tylko designerski dodatek do telefonu, ale przede wszystkim niezrównana ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi urządzenia. W naszym sklepie dostępne są 3 kolory bumpera Hard Drop dla Samsung Galaxy S6 Edge. Oryginalność produktu potwierdza certyfikat z unikalnym kodem, który jest załączony w pudełku. Polecamy również sprawdzić inne modele etui od producenta Verus.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.80 / 5.0 (4)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.