Marble Collection: marmurkowe etui na telefon

Trend marmurowych grafik i nadruków jest ostatnimi czasy bardzo popularny. Da się go zauważyć zarówno w branży modowej, jak i w wielu elementach wyposażenia wnętrz czy różnorakich dodatków. Popularność tego printu wynikać może z tego, iż wszelkie marmurkowe patterny są niezwykle "uniwersalne" i stylowe zarazem. Pasują zarówno do nowoczesnych elementów, jak i w połączeniu z ciepłym drewnem czy różnymi innymi fakturami. 

Postanowiliśmy zatem poeksperymentować z naszymi nadrukami i tak powstała kolekcja 5 marmurkowych etui na telefon. Pokrowce dostępne są w pięciu odcieniach marmuru: klasycznym białym, eleganckim czarnym, ciemnozielonym, biało-turkusowym oraz w pięknym odcieniu fuksji, różu i pastelowego błękitu. 

Etui z kolekcji Marble odznaczają się nie tylko niebanalnym, modnym wyglądem, ale są przede wszystkim praktyczne. Pokrowce doskonale chronią smartfon przed uszkodzeniami a to dzięki temu, iż wykonane zostały z elastycznego TPU - materiału, który dobrze amortyzuje upadki. Obudowy posiadają oczywiście odpowiednie wycięcia na najważniejsze komponenty telefonu, takie jak aparat czy lampa błyskowa. Bezpośredni dostęp do gniazd i przycisków sprawia, ze case jest wygodny w użytkowaniu.  

Jeśli zatem chcesz odmienić wygląd swojego telefonu, to zapraszamy do zapoznania się z Marble Collection. Etui dostępne są do najpopularniejszych smartfonów, przy czym lista modeli ciągle się powiększa. 


marmurkowe etui na telefon

marmurkowe etui na telefon

Marble Collection case

Marmurowe etui na smartfon

marmurkowe etui na Twój telefonPaweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.90 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.