Mashup Case na telefon Huawei P10

Szukasz stylowej obudowy, która podkreśli wygląd premium telefonu Huawei P10? Polecamy dedykowaną linię Mashup Case, która została stworzona właśnie na ten model smartfona!

Oryginalne etui Mashup Case na Huawei P10

Huawei Mashup Case to specjalna seria pokrowców stworzona na model P10. Etui łączy w sobie oryginalne wzornictwo z wysoką jakością ochrony urządzenia. Osłonka jest wykonana z twardego poliwęglanu, który został obity filcem oraz naturalną skórą. Dzięki temu, etui bardzo dobrze chroni telefon przed zarysowaniem, otarciem i zanieczyszczeniem, a dodatkowo jest przyjemne w dotyku.

Etui Mashup Case na Huawei P10

Oryginalne etui Mashup Case jest dopasowane do modelu Huawei P10. Obudowa posiada wszelkie wycięcia na jego komponenty, co sprzyja komfortowej obsłudze urządzenia. Wielką zaletą akcesorium, poza właściwościami ochronnymi, jest jego design, który podkreśla styl premium topowego smartfona. To świetna alternatywa dla silikonowych osłonek, które z pewnością wyglądają mniej atrakcyjnie. Naturalna skóra w odcieniu brązu dobrze komponuje się z filcem, dając w całości niespotykany prezencję.

W naszym sklepie są do wyboru case z serii Mashup od Huawei w dwóch odcieniach - czarnym i szarym. Oczywiście pokrowce są zapakowane w oryginalne opakowania z kodami potwierdzającymi autentyczność produktu. Zachęcamy również do sprawdzenia innych dopasowanych etui na Huawei P10!

Sprawdź Mashup na Huawei P10

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.40 / 5.0 (26)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.