Merry Christmas and Happy New Year:)

Nadszedł w końcu ten niezwykły czas w roku, gdy możemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia:)

życzenia

Życzymy zatem przede wszystkim odrobiny spokoju i chwili wytchnienia, by w nawale obowiązków i świątecznym szale przygotowań dostrzec to, co jest najważniejsze.  Dla każdego będzie to zapewne co innego, niemniej niech nie zabraknie radości, zdrowia i po prostu szczerego zadowolenia z tego co mamy i co mieć będziemy:)
Nowy Rok niech przyniesie wiele sukcesów, zarówno na polu zadowowym, jak i prywatnym

Dla nas ten kończący się 2014 rok był wyjątkowy i mamy nadzieję, że i dzięki Państwu uda nam się w przyszłym 2015 r. w dalszym ciągu rozwijać swoją działalność, poszerzać asortyment i oferować wysokiej jakości produkty .

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.