Motorola Moto C i Motorola Moto C Plus - różnice

Moto C i Moto C plus to smartfony marki Motorola. Oba urządzenia wyglądają niemalże identycznie, dlatego można je łatwo pomylić ze sobą. Sprawdziliśmy, w jaki sposób producent zróżnicował oba modele pod kątem technicznym oraz wizualnym.

Różnice pomiędzy Motorola Moto C i Motorola Moto C Plus

Motorola Moto C, Motorola Moto C Plus - porównanie

Mając nawet dwa telefony obok siebie, ciężko określić, który model jest którym. Producent nie różnicował designu. Jedynymi rozbieżnościami w wyglądzie obu smartfonów są ich gabaryty oraz waga. Więcej różnic znajdziemy za to w specyfikacji.

  • 1. Motorola Moto C jest nieco większa od wersji z plusem. Jej wymiary to 145,50 x 73,60 x 9,00 milimetra przy wadze 154 g. Model Moto C Plus mierzy 144 x 72,3 x 10 mm. a jej waga to 162 gramy.
  • 2. Oba smartfony posiadają wbudowane 5-calowe ekrany, ale podstawowy model ma rozdzielczość 480 x 854 pikseli, a Moto C Plus 720 x 1280 pikseli.
  • 3. W Motoroli Moto C Plus znajdziemy baterię o pojemności 4000 mAh. W Moto C jest ogniwo 2350 mAh.
  • 4. Motorola Moto C jest napędzana przez 4-rdzeniowy MediaTek MT6580M o taktowaniu 1,10 GHz. Wsparcie stanowi GPU ARM Mali-400 MP2 400 MHz. Sercem wersji C Plus jest 4-rdzeniowy MediaTek MT6737 z zegarem 1,30 GHz oraz karta graficzną ARM Mali-T720 MP2 @650 MHz.
  • 5. Aparaty w urządzeniach nie posiadają specjalnych dodatków, ale Moto C ma kamerki 5 i 2 Mpix, a w wersji Moto C Plus znajdziemy oczka o rozdzielczości 8 i 2 Mpix.

To jedne z najwazniejszych informacji na temat różnic pomiędzy Motorolą Moto C, a Motorolą Moto C Plus. Jeśli chodzi o cenę, to podstawowy wariant wyceniono na 99 euro, a wersję Plus na 20 euro więcej.

Dedykowane etui na telefony Motorola

Moto C i Moto C Plus wyglądają niemalże identycznie, ale jednak kupując niektóre akcesoria, trzeba znać dokładny model swojego smartfona. Sama różnica w wielkości modeli sprawia, że jedno etui nie będzie pasować do obu modeli jednocześnie. A w naszym sklepie już pojawiły się zarówno obudowy na Motorola Moto C, jak i case na Motorola Moto C Plus. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz  osłonek na inne modele telefonów marki Motorola.

Szeroki wybór etui na telefon Motorola Moto C PlusSzeroki wybór etui na telefon Motorola Moto C

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (7)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.