Nowa autorska kolekcja etui na karty - etuo Card Holder

W dobie płatności zbliżeniowych klasyczne portfele stopniowo odchodzą do lamusa. Nie chcemy otaczać się zbędnymi, zajmującymi miejsce przedmiotami, których trzeba pilnować. Znacznie wygodniejsze rozwiązanie stanowią stylowe i lekkie etui na karty i dokumenty. Jest to nasza nowość, która z pewnością podniesie komfort Twoich codziennych zakupów. Zobacz, co wyróżnia nasze nowe produkty.

Czym wyróżniają się etui na karty etuo Card Holder?

1. Nowa autorska kolekcja etui na karty - etuo Card Holder

Etui na karty bankowe etuo Card Holder to atrakcyjna alternatywa dla dużego i ciężkiego portfela. Jeżeli nie korzystasz z bilonu, standardowy portfel niepotrzebnie zajmuje miejsce w Twojej kieszeni lub w bagażu podręcznym. Zdecydowanie wygodniejszą opcję stanowią etui na karty i dokumenty.

etuo Card Holder to nowa, autorska kolekcja wyróżniających się estetyką i precyzją, ręcznie wykonanych futerałów na karty. Etui występują w różnych wariantach kolorystycznych, a do wyboru jest aż 5 poziomych i 5 pionowych krojów. Każde etui zostało starannie wykończone potrójnymi, mocnymi szwami. Do zakupu klient otrzymuje ozdobne pudełeczko ze srebrnym hologramem i bibułką. Dzięki temu pokrowiec na karty może stanowić elegancki upominek dla bliskiej osoby.

Jakie atuty ma pokrowiec na karty etuo Card Holder?

•Lekkość i kompaktowy rozmiar – futerały na karty marki etuo zajmują niewiele miejsca. Nie przeszkadzają podczas noszenia, dzięki czemu można mieć je zawsze przy sobie.

•Praktyczność i wygoda – z etuo Card holder można płacić zbliżeniowo bez wysuwania kart płatniczych z etui.

•Elegancki design – skóra ekologiczna, której użyliśmy do produkcji naszych etui, to ta sama, którą stosujemy w kolekcji etuo Leather Case na telefony. Pokrowce na karty świetnie się z nimi komponują.

•Różne kroje – dzięki różnym pionowym i poziomym wariantom, każdy może znaleźć idealny produkt dla siebie.

•Szeroki wybór kolorów – w naszym asortymencie znajdują się etui na karty w wariancie: bordowym, czarno-złotym, chabrowym, brązowo-srebrnym, czerwone, czarno-niebieskim, jagodowym, brązowo-pomarańczowym i szarym.

Do jakich kart możesz jeszcze wykorzystać nasz Card Holder?

To od Ciebie zależy, do jakich dokumentów posłuży Ci nasze etui na karty. Ponieważ card holdery mają standardowe, uniwersalne wymiary, można przechowywać w nich nie tylko karty bankowe. Świetnie sprawdzą się także w roli etui na wizytówki, bilety miesięczne, karty lojalnościowe sklepów i inne dokumenty o tym samym formacie. Po zakupie futerału na karty w wielu miejscach nie będzie już konieczności, by sięgać po portfel.

Gdzie możesz trzymać swoje etui na karty?

2. Nowa autorska kolekcja etui na karty - etuo Card Holder

Ze względu na niewielką wagę i wymiary eleganckie etui na karty zmieści się w różnych miejscach. Możesz trzymać pokrowiec w kieszeni odzieży wierzchniej, przegródce plecaka albo w torebce. Futerał zmieści się nawet do niewielkiej kosmetyczki, kopertówki albo torebki typu nerka. Z tego powodu stanowi atrakcyjną propozycję do używania podczas imprez masowych, takich jak festiwale i koncerty. Zamiast zabierać ze sobą duży, ciężki portfel, wystarczy mała i dyskretna saszetka na karty.

Ponieważ nasz Card Holder ma gładką i przyjemną w dotyku powierzchnię, możesz pokusić się także o wsunięcie go do futerału książkowego na telefon. Najbezpieczniej możesz umieścić go pomiędzy klapką na zatrzask magnetyczny a wyświetlaczem smartfona.

Dopasuj etuo Card Holder do etui na telefon

Etui na karty wykonujemy z tych samych materiałów co nasze skórzane obudowy na telefony etuo Leather Case. Z tego powodu masz możliwość skomponowania atrakcyjnego zestawu etui na telefon + pokrowiec na karty o takim samym lub podobnym designie! Atrakcyjne gadżety będą estetycznie prezentować się obok siebie, co docenią zarówno użytkownicy prywatni, jak i osoby wykorzystujące te akcesoria do celów biznesowych.

Akcesoria GSM Sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.80 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.