Nowa kolekcja etui Funny Cats

Lubisz, gdy etui jest czymś więcej, niż tylko zwykłą osłonką? Do tego masz poczucie humoru i kochasz zwierzaki? Jeśli tak, to koniecznie zobacz naszą nową kolekcję futerałów!

Etui na telefon Funny Cats

Pokrowce ze śmiesznymi kotami

Etui Funny Cats to seria dziewięciu futerałów z grafikami kreskówkowych kotów oraz śmiesznymi tekstami. Takie obudowy rozbawią nawet największego ponuraka! Kolekcję dedykujemy szczególnie młodzieży i osobom z wielkim poczuciem humoru.

Wyraź siebie za pomocą etui z naszymi kocurami! Food is my love, Ups… I did it again, Did somebody say pizza? - który napis do Ciebie pasuje? Te i wiele innych znajdziesz w kolekcji Funny Cats ;)

Wytrzymałe i dopasowane obudowy

Cała kolekcja pokrowców ze śmiesznymi kotami dostępna jest na wiele różnych modeli smartfonów. Silikonowe plecki są dopasowane do konkretnej wersji telefonu i posiadają precyzyjne wycięcia na wszelkie złącza oraz komponenty. Obudowy bardzo dobrze zabezpieczają urządzenia przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, a także łagodzą skutki ich upadków. Nadruki na pleckach są trwałe, nieścieralne i odporne na blaknięcie, więc każdy case Funny Cats będzie pięknie prezentować się na smartfonie przez bardzo długi czas! Sprawdź całą serię i wybierz swój ulubiony motyw :)

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (10)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.