Nowa kolekcja - etui idealne na prezent dla chłopaka!

Kupno prezentu dla mężczyzny jest czasem nie lada wyzwaniem. Szczególnie ciężko jest wybrać upominek gdy chłopak ma drogie lub specyficzne hobby, o którym niewiele wiemy. Aby nieco ułatwić sprawę, postanowiliśmy zaprojektować serię pokrowców na telefon dedykowaną panom.

Etui z męskiej kolekcji to pięć ciekawych i niepowtarzalnych wzorów. Motywy samolotu, piłki koszykarskiej czy dysku komputerowego nawiązują do najpopularniejszych hobby naszych chłopaków. Również dobrana kolorystyka wpisuje się w męski styl, a grafika kostek lodu czy kobiety na pewno spodoba się niejednemu panu. ;)

Mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty, a etui na telefon z kolekcji Dla Chłopaka na pewno takim gadżetem będzie. Case ma nie tylko ładny, stylowy nadruk, ale przede wszystkim jest świetnym zabezpieczeniem telefonu na wypadek uszkodzenia mechanicznego. Akcesorium z materiału TPU jest elastyczne i odporne na otarcia czy zarysowania, a także bardzo dobrze amortyzuje upadki smartfona. Również nasze nadruki nie ścierają się i nie brudzą, więc futerał będzie służył bardzo długo.

Etui z męskiej kolekcji na pewno będzie wyjątkowym i nieprzeciętnym pomysłem na prezent. Niezależnie czy pokrowiec będzie dla chłopaka, taty, znajomego czy brata, mamy nadzieję, że spełni wszystkie oczekiwania.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.50 / 5.0 (9)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.