CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Nowa seria etui: Ultra Slim

Jako iż etui z serii Fancy Case cieszą się w naszym sklepie dużym powodzeniem, postanowiliśmy rozszerzyć asortment o nową serię cienkich przezroczystych futerałów. Etui Ultra Slim wykonane są z wysokiej jakości elastycznego materiału, który bardzo dobrze amortyzuje upadki. Case o grubości zaledwie 0,3 mm nie pogrubia optycznie telefonu a wciąż świetnie chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Przezroczysty materiał elegancko podkreśla wygląd samego telefonu. Jeśli zatem jesteście posiadaczami najnowszego iPhona i nie chcecie zakrywać go jednokolorowym nudnym etui, to obudowy Ultra Slim to coś dla Was;)

elstyczne etui Ultra Slim do iPhona 6

Oprócz oryginalnego i stylowego wyglądu, etui Ultra Slim odznacza się tym, iż pewnie leży w dłoni. Futerał w każdej chwili można przetrzeć szmatką czy nawet umyć pod bieżącą wodą - z pewnością wciąż pozostanie w dobrej kondycji:)

elastyczne etui z serii Ultra Slim

 

"Gumy" dostępne są w dwóch odcieniach: jasnym-przezroczystym oraz ciemnym-przezroczystym.

etui

W ofercie na chwilę obecną posiadamy etui z tej serii do następujących modeli telefonów: iPhone 6 i iPhona 6 Plus, Nokia Lumia 735, LG F60, LG F Fino.

etui do iPhona 6

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.00 / 5.0 (8)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.