Nowa seria: przezroczyste etui Fancy Case

Eleganckie, stylowe i przede wszystkim praktyczne. Tak w skórcie można opisać naszą nową serię etui o nazwie Fancy Case. Wykonane z wysokiej jakości elastycznego, przezroczystego materiału bardzo ładnie prezentują się na telefonie. Oferowane przez nas obudowy to model SLIM (etui o grubości 0,3mm) - super cienkie, nie pogrubiają telefonu a jednocześnie idealnie przylegają do smartfonu. Mimo to, futerały doskonalne chronią urządzenia przed uszkodzeniami.

 etui z serii Fancy Case

Dzięki zastosowaniu wyspokiej jakości tworzywa, etui nie odkształcają się po zgięciu i bardzo dobrze amortyzują upadki. Praktyczne wypustki ułatwiają korzystanie z przycisków. Kolejną zaletą jest także bezpośredni dostęp do najważniejszych gniazd, a zatem bez problemu szybko podłączysz ładowarkę czy zestaw słuchawkowy.

 W naszej kolekcji znjadziecie Państwo 75 fantastycznych wzorów, które odmienią wygląd Waszego telefonu.

 etui Fancy Case

Etui z serii Fancy Case dostępne są m.in. na następujące teleefony: Sony Xperia M2 oraz Z3, Huawei Ascend G6, HTC Desire 610, Orange Gova i wiele innych.

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.10 / 5.0 (6)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.