Nowe folie MyScreen Protector

Etuo.pl poszerza swój asortyment folii ochronnych. Do oferty wprowadziliśmy produkty marki MyScreen Protector. Te wysokiej jakości folie poliwęglanowe skutecznie chronią przed zarysowaniami wyświetlacza telefonu. Dostępne są w wariancie Crystal Double. Co to oznacza? Dzięki podwójnej warstwie folii wydłużysz czas ochrony ekranu. Kiedy zużyjesz pierwszą warstwę, możesz ją odkleić i wciąż korzystać z drugiej. Folie są precyzyjnie dopasowane do każdego modelu. Dzięki zaawansowanej technologii laserowej w foliach znajdują się idealnie wycięte otwory na najważniejsze gniazda, w tym głośnik, lampę i przedni aparat. Produkt jest całkowicie przezroczysty, dzięki czemu zachowuje najwyższą jakość obrazu. Pozwala to na cieszenie się pełną paletą barw.

 

Co ważne aplikacja folii jest bardzo prosta za sprawą systemu Easy App. Jak zatem wygląda nakładanie folii ochronnej? Na poniższym filmiku macie okazję przekonać się sami jakie to proste :)

 

Wraz z folią ochronną otrzymasz również ściereczkę z mikrofibry, naklejki pozycjonujące, kartę ułatwiającą doklejenie folii oraz instrukcję w języku polskim. Dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Zadbaj o najskuteczniejszą ochronę swojego ekranu, zachowując komfort użytkowania telefonu. Dodatkową zaletą nowych folii jest brak nieestetycznych śladów po kleju na wyświetlaczu. Nie zastanawiaj się dłużej i przejrzyj naszą ofertę.  

 

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.20 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.