Nowe modele etui do smartfonów!

Jeśli szukasz najlepszej ochrony do swojego telefonu, a do tego chcesz uzyskać rewelacyjny efekt wizualny nie zastanawiaj się dłużej i zajrzyj do naszych najnowszych kolekcji. Elastyczne case'y, które znajdziesz w naszym sklepie są bardzo wytrzymałe. Zapewniają skuteczną amortyzację upadków. W dodatku są odporne na ścieranie i nie matowieją pod wpływem promieniowania UV. Wystające ranty stanowią dodatkową ochronę wyświetlacza przed zarysowaniami. Futerały są idealnie dopasowane, dzięki czemu pewnie leżą w dłoni.

Już wiesz dlaczego nasze etui są niezawodne, jednak to co przede wszystkim zauważysz to wysoka jakość naszych nadruków! W ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych kolekcji, a w nich aż 280 wzorów!

Dlatego jeśli jesteś posiadaczem modeli tj:

Na zwolenników klasycznych rozwiązań czeka kolekcja FLEXmat, a w niej póki co cztery wersje kolorystyczne. Możecie nabyć w niej etui w kolorze niebieskim, różowym, białym oraz czarnym.

Jednak to nie wszystko! Przygotowaliśmy również pokrowce do Samsung Galaxy Grand Prime. W kolekcji Flex Book oraz Flex Book Fantastic znajdziesz etui z klapką, które możesz ustawić w dowolnym położeniu. Dzięki temu przeglądanie zawartości telefonu jest bardzo wygodne. W pokrowcach umieszczone są case'y dla dodatkowej ochrony. Ponadto wewnętrzny materiał jest bardzo delikatny i nie ma obawy przed zarysowaniem ekranu.  

 

Zarówno tradycyjne etui jak i pokrowce są bardzo funkcjonalne. W trosce o najwyższy komfort naszych klientów zadbaliśmy o każdy szczegół. W naszych case'ach znajdziesz specjalne wycięcia na aparat, lampę błyskową oraz mikrofon. Dodatkowe ułatwienie zapewnia bezpośredni dostęp do przycisków i gniazd.

 

Uwaga!!!

Pragniesz stworzyć własny wzór etui?? Nic prostszego! Zapoznaj się z kreatorem etui i stwórz własny nadruk, który odświeży wygląd Twojego telefonu! Szczegółowe informacje jak korzystać z kreatora zapoznając się z artykułem, który znajdziesz tutaj.

 

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.60 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.