Nowe wzory case’ów z motywami jednorożców!

Moda na jednorożce trwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał przeminąć. Unicorn-mania ogarnęła nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Jednorożce przenoszą nas w świat magii, kolorów i zabawy. Z miłości do tych wspaniałych stworzeń wzbogaciliśmy naszą kolekcję etui Unicorn o sześć uroczych wzorów!

Odświeżona kolekcja Unicorn

etui z jednorożcami

Nowe grafiki, które pojawiły się w serii Unicorn są idealnym uzupełnieniem kolekcji. Tęczowe, rozkoszne i humorystyczne wzory to świetna propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych użytkowników smartfonów. Zabawne jednorożce na tle pastelowego różu, delikatnej zieleni czy subtelnego błękitu tworzą niebanalne połączenie.

etui z jednorożcem

Oprócz figlarnych i kreskówkowych stworzonek, wśród unicornów z nowej kolekcji pojawił się też prawdziwy diament! Wytworny jednorożec z lśniącą grzywą wyglądający tak realistycznie, że patrząc na niego można by uwierzyć, że unicorny istnieją naprawdę!

Trwałe i solidne etui na telefon

etui na telefon unicorn

Kolekcja etui na telefon z jednorożcem dostępna jest na ponad 500 modeli telefonów. Plecki wykonane zostały z wysokiej jakości, elastycznego silikonu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i amortyzuje upadki smartfonów. Delikatnie wystający rant dodatkowo chroni wyświetlacz urządzeń.

Pokrowce idealnie dopasowują się do telefonów i posiadają wycięcia na poszczególne komponenty i złącza konkretnych modeli. Nadruki na silikonowych obudowach są trwałe, nie ścierają się i zostały objęte gwarancją.

sprawdź etui z jednorożcami

Adam Kowalak
Adam Kowalak

Wielbiciel i zwolennik urządzeń marki Apple. Tester akcesoriów GSM i aplikacji mobilnych. Nim dołączył do redakcji etuo, przez wiele lat doradzał klientom w jednej z największej sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym w Polsce. Po godzinach pochłania e-booki, gotuje i gra w szachy.

Ocena: 4.70 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.