Nowe wzory w kolekcji etui Chic Design

Kolekcja etui Chic Design zadebiutowała w naszym sklepie w połowie lutego, a już dzisiaj prezentujemy nowe wzory z tej serii!

Odświeżona kolekcja Chic Design

Blogerskie etui na telefon to połączenie motywu marmuru, złota i delikatnego różu. Cieszymy się, że kolekcja przypadła do gustu wielu osobom, dlatego zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie kolejnych modnych wzorów.

blogerskie etui na telefon, kolecka case chic design

20 modnych wzorów etui na telefon

Nudny telefon? Z Chic Design już nigdy taki nie będzie. Do serii dwunastu bestsellerowych pokrowców dodaliśmy kolejne osiem z elementami marmuru i geometrycznych kształtów. Unikalne projekty etui z nadrukiem świetnie wpisują się w całą blogerską kolekcję i równie wspaniale prezentują się na smartfonach. Sprawdź całą serię i odmień swój smartfon z Chic Design!

Etui Chocolate Fashion Marble, Futerał na telefon Chic DesignObudowa na telefon Chic Design, etui Gold and Navy BlueEtui Wood Fashion, Chic designCase Simple Green Marble, Etui Chic design


Zobacz etui na telefon chic designe, blogerskie case

Paweł Marciniak
Paweł Marciniak

Miłośnik nowych technologii od lat zafascynowany urządzeniami mobilnymi. Zapalony gadżeciarz i tester akcesoriów GSM. Od niedawna – recenzent sprzętu elektronicznego i redaktor. W czasie wolnym majsterkuje i gra na konsoli. Na blogu etuo zajmuje się rozwiązywaniem problemów, z którymi na co dzień borykają się użytkownicy smartfonów.

Ocena: 4.30 / 5.0 (23)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.