Nowość w etuo! Korkowe etui na telefon Corko Case

Nasza najnowsza kolekcja etuo Corko Case to efektowne i wytrzymałe etui na plecki smartfonów. Projektowane w wariantach na konkretne modele telefonów obudowy wyróżniają się oryginalnym wyglądem, licznymi wariantami kolorystycznymi oraz ponadprzeciętnymi właściwościami ochronnymi. Jakie dodatkowe cechy posiada korkowy case na telefon i komu mogą one odpowiadać?

etuo Corko Case – liczne warianty do Twojego wyboru

1. Nowość w etuo! Korkowe etui na telefon Corko Case

Etui z serii Corko Case to świetna propozycja dla właścicieli smartfonów, którzy poszukują oryginalnych akcesoriów ochronnych. Niestandardowe, korkowe zdobienie przyciąga uwagę i stanowi gustowny dodatek. Do Twojego wyboru pozostają pokrowce w klasycznej kolorystyce, o wzorach takich jak korek od butelki, drewniana klepka czy kora dębowa. Alternatywę dla nich stanowią fantazyjne desenie w kolorze granatowym, zieleni morskiej, rdzawego brązu, ciemnej wiśni i czekolady.

Poza walorami estetycznymi samo etui jest przyjemne w dotyku, a jego chropowate brzegi z wypustkami mają właściwości antypoślizgowe. Miękka wyściółka wewnątrz obudowy nie zostawia żadnego trwałego śladu na korpusie telefonu. Korek to nierozpuszczalny, utrzymujący się na wodzie materiał. Jest elastyczny, wytrzymały, ognioodporny i naturalny – otrzymuje się go z kory dębu korkowego. Case z zastosowaniem korka stanowi zatem bardziej ekologiczną alternatywę względem etui wykonanych w całości z plastiku czy silikonu. Jeżeli właściwości te nie pozostają Ci obojętne, wybierz preferowany case dla swojego telefonu!

Zobacz z bliska futerał na telefon etuo Corko Case

Ochronka na smartfon etuo Corko Case zabezpiecza w głównej mierze tył i boki smartfona. Warto zatem stosować ją razem ze szkłem hartowanym na ekran. Etui charakteryzuje się solidną konstrukcją, którą oparto na sztywnym korpusie z plastikowej płytki. Pokrywa ją elegancki korek o wybranym wzorze i kolorze. Ponieważ obudowy Corko Case są projektowane na konkretne modele telefonów, idealnie odpowiadają smartfonom pod kątem wymiarów. Etui uwzględniają także wycięcia oraz wypustki na zewnętrzne komponenty telefonów, takie jak gniazdo ładowania czy tylny aparat fotograficzny.

Sztywne etui na telefon posiada wysoką skuteczność w ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stanowi zabezpieczenie przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniami. Zmniejsza ryzyko wygięcia telefonu pod wpływem nacisku i amortyzuje jego uderzenia oraz upadki. Ze względu na wystające ranty z usztywnionego TPU obudowa minimalizuje ryzyko zarysowania lub stłuczenia szybki ekranowej, ponieważ wyświetlacz nie może mieć bezpośredniego kontaktu z płaskim podłożem. Pomimo solidnej konstrukcji case na telefon ma średnią grubość, dlatego nie zwiększa w znacznym stopniu gabarytów Twojego smartfona.

etui na telefon sprawdź

Tomasz Kubicki
Tomasz Kubicki

Z wykształcenia – programista, z zamiłowania – tester sprzętu elektronicznego. Interesuje się urządzeniami mobilnymi i technologią GSM. Przez wiele lat dzielił się wiedzą i doświadczeniem na łamach topowych branżowych czasopism. Obecnie pełni rolę redaktora w etuo. Uwielbia komiksy, dobrą kawę i jazdę na rowerze.

Ocena: 4.60 / 5.0 (12)
Twoja ocena
Wybierz jedną z powyższych ocen.